Безкоштовні антивіруси : 3 найкращі антивірусні програми

Категорії статей: система ; 21.09.2011

Без спеціальних антивірусних програм комп'ютер практично не захищений від шкідливого ПО, навіть не дивлячись на вбудований захист в самій операційній системі. Широко відомі такі антивірусні програми як «Dr.Web», «Антивірус Касперського», «Norton Antivirus». Але ці програми коштують чималих грошей. Для домашнього ПК платні антивіруси можуть бути успішно замінені безкоштовними аналогами, які анітрохи не гірше впораються з можливими погрозами.

Зазвичай функціонал безкоштовних антивірусів дещо менший, ніж у їх платних «побратимів». Але і тих можливостей, які є в безкоштовних антивірусах, вистачить для звичайного користувача. Проте, будь-які антивіруси ефективні лише за умови, що користувач сам максимально уважно стежить за безпекою свого комп'ютера і не відкриває листи від невідомих із аттачами типу SexyGirlXXX.jpg..exe.

До вашої уваги пропонуються фаворити - 3 найпопулярніших безкоштовних антивірусних пакети, Звичайно, безкоштовних антивірусів більше, але решта, так чи інакше, значно поступається нижчеописанним антивірусам, тому у цьому огляді не будуть фігурувати. Отже.

Міні-рейтинг програм для тих, кому "забагато букв":

 • 1. Avast! Home Edition (скачати)
 • 2. Avira AntiVir Personal Edition (скачати)
 • 3. AVG Anti-Virus Free Edition (скачати)
 • А тепер трохи детальніше про ці антивіруси .  безкоштовний антивірус Avast! Home Edition Avast! Home Edition (скачати) - цей безкоштовний антивірус розроблений чехами і є молодшим продуктом в лінійці Avast! Програма легка в установці і освоєнні. Наприклад, глибину сканування і рівень захисту можна змінювати за допомогою візуальних інструментів («повзунків»), а не налаштовувати вручну те які файлові розширення повинна перевіряти програма. Avast! Home Edition складається із стандартного резидентного модуля, окремих модулів для захисту пошти, peer-to-peer клієнтів (наприклад, «eMule»), інтернет-мессенжерів (ICQ, QIP, Miranda і т. д.). Антивірус може перевіряти файли, оперативну пам'ять, e-mail, знаходити макровіруси.

  Важлива перевага цього безкоштовного антивіруса - генератор відновної бази даних (VRDB). Цей генератор відновлює файли після видалення вірусу, оскільки зазвичай після операції «лікування» файл може бути пошкоджений. Процес створення відновної бази даних займає досить багато часу, тому краще всього в налаштуваннях програми вказати, що базу VRDB необхідно створити під час простою системи.

  Avast! Home Edition має можливість попередньої перевірки комп'ютера перед стартом операційної системи і, таким чином, має доступ до файлів, які можуть бути заблоковані ОС. У Avast! Home Edition є також можливість налаштувати мову інтерфейсу (є і російська).

  Антивірусна програма Avast! Home Edition регулярно тестується на Virus Bulletin і отримує винагороду VB100%, що говорить про її високу надійність.  безкоштовний антивірус Avira AntiVir Personal Edition Avira AntiVir Personal Edition (скачати) - цей безкоштовний антивірус є одним з найпопулярніших, при цьому він володіє практично всіма тими ж можливостями, що і платні антивіруси. Так, програма «вміє» не лише «полювати» на віруси, але і на різні клавіатурні «шпигуни» та «перенаправлялки». Програма підтримує евристичний аналіз з можливістю змінювати його глибину, а також підтримує роботу з командного рядка.

  У базі даних програми - більше 150 тисяч вірусів. Оновлення мають мінімальний розмір, випускаються щодня і їх установка не додає жодного клопоту (у програмі є спеціальний майстер оновлень - Internet-Update Wizard). Модуль Virus Guard, вбудований в AntiVir Personal, відстежує переміщення викачаних з інтернету файлів, попереджає про підозрілі дії. Завдяки багатопотоковій реалізації сканування, перевірка комп'ютера відбувається дуже швидко.

  AntiVir Personal також бере участь в тестуванні Virus Bulletin і заслужив на винагороду VB100%.  безкоштовний антивірус AVG Anti-Virus Free Edition AVG Anti-Virus Free Edition (скачати) - цей антивірусний продукт теж є результатом розробок чеських фахівців. Разом з безкоштовною є також і комерційна версія продукту, але відмінності мінімальні. Безкоштовна версія не має технічної підтримки, можливості автоматично лікувати файли і налаштовувати «планувальник».

  До переваг антивіруса AVG відноситься наявність швидкого і надійного модуля Resident Shield, який автоматично відстежує можливе проникнення на комп'ютер загрузочних та макровірусів та лікує інфіковані файли. Антивірус AVG також містить унікальний сертифікований пошуковий механізм Virus Stalker, сканер електронної пошти E-mail Scanner.

  Аvg, також як і Avast! має можливість перевірки оперативної пам'яті і завантажувальних секторів жорсткого диска перед завантаженням ОС, можливість автоматичного оновлення антивірусних баз через інтернет. AVG підтримує можливість спільної роботи з популярними брандмауерами, наприклад, Kerio Personal Firewall, Zone Alarm Pro або стандартний фаєрвол Windows.

  AVG регулярно проходит тестування Virus Bulletin і отримує винагороду VB100%.

  P.S. Але памятайте, що найкращий антивірус це ваша пильність та компютерна грамотність, адже ні одна "приблуда" вас не врятує якщо хтось захоче зламати вашу сторінку вконтакті:)

  •Редактировать

  Раніше Безкоштовні програми для створення ігор без програмування | Пізніше Програми для скачування музики з контакту

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти