Безкоштовні поштові клієнти для Windows: 5 найкращих варіантів

Категорії статей: веб ; 27.03.2013

Концентрація на виконанні однієї функції є ключем до ефективності в області програмного забезпечення. Програми, які намагаються створювати за принципом «все в одному», у результаті виявляються роздутими, незрозумілими і більшість їх додаткових функцій працюють не так добре як хотілося б. По іншу сторону стоять програми, які мають конкретний напрям, такі як Excel. Поштові клієнти у цьому плані теж нічим не відрізняються. Мати спеціальний десктопный клієнт, здатний обробляти вашу електронну пошту за вас, це відмінний спосіб мати більше вільного часу і при цьому залишатися постійно організованим. Немає нічого поганого у використанні популярних веб-інтерфейсів поштових сервісів, таких як Gmail і Hotmail, але мати окремий клієнт - це відмінний варіант не тримати 24 години в добу відкриту вкладку браузеру на сторінці електронної пошти. На щастя, існує безліч доступних і безкоштовних поштових клієнтів, розглянемо їх.Thunderbird 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Коли Mozilla Firefox з'явився на сцені в 2004 році , він зміг потіснити з місця лідера Internet Explorer від компанії Microsoft. У тому ж році, Mozilla випустила Thunderbird, який став прямим конкурентом Microsoft Outlook. З тих пір, Thunderbird зберігає свою популярність і не збирається здавати своїх позицій. Thunderbird під зав'язку упакований різними функціями, але не страждає повільністю через їх кількість. Клієнт може працювати з декількома обліковими записами електронної пошти одночасно, підтримує POP і IMAP, має фільтри повідомлень, теки для організації листів, мітки адрес і пріоритети, підтримує канали RSS і Atom. Окрім цього він має систему плагінів, за допомогою яких можна додавати функції.
Скачати: Thunderbird


eM Client 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Хоча Thunderbird є найпопулярнішим безкоштовним клієнтом для Windows, eM Client володіє кращим набором функцій. Він відмінно синхронізується з будь-якими аккаунтами Gmail, включаючи електронну пошту, календарі, списки контактів, завдань, і навіть GTalk. Якщо ви переходите на цей клієнт з Outlook, то для такого випадку eM Client має спеціальний інструмент для імпорту даних. Окрім цього, дизайн клієнта виконаний в мінімалістичному стилі і виглядає досить приємно. eM Client можна використовувати, не боячись за свою безпеку, оскільки він шифрує все, що відсилає. Журнал РС Magazine включав клієнт eM Client в список кращих безкоштовних програм три роки підряд - 2010, 2011 і 2012. Зрозуміти, чому це відбувалося дуже просто, треба лише почати його використовувати. eM Client доступний в двох версіях: Free і Pro. Версія Pro коштує 50 доларів і дає вам комерційну ліцензію для комерційного використання, а також пріоритетну підтримку VIP. Ще, Pro версія дозволяє створювати необмежену кількість облікових записів електронної пошти.
Скачати програму eM Client


Windows Live Mail 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Якщо на своєму комп'ютері ви використовуєте ліцензійну версію Windows , то у вас є можливість встановити Windows Essentials і отримати відмінний безкоштовний поштовий клієнт, який називається Windows Live Mail. Він обробляє всі ваші облікові записи електронної пошти і дуже простий в налаштуванні. Якщо ви використовуєте SkyDrive, тоді взагалі прекрасно! Windows Live Mail синхронізується з SkyDrive в режимі реального часу. Windows Live Mail доступний лише для Windows Vista, 7 і 8. Якщо ви використовуєте ХР, тоді, на жаль, вам не поталанило.
Скачати: Windows Live Mail


Zimbra Desktop 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Zimbra Desktop був відмінним першокласним поштовим клієнтом якийсь час тому , але по якихось причинах він пропав з виду і до цих пір не зрозуміло, чому це сталося. Його основні відмітні особливості полягають в тому, що він уміє синхронізувати дані в локальному режимі, тому ви можете прочитати всі повідомлення, знаходячись в оффлайн режимі. Плюс, ви можете зібрати все ваші аккаунти в одному місці і неважливо які це аккаунти: електронної пошти чи соціальних мереж. В принципі, ви можете використовувати клієнт Zimbra Desktop, як місце консолідації всіх ваших засобів комунікації. І навіть, не дивлячись на такий значний функціонал, Zimbra Desktop не здається роздутою програмою. Навіть з такою величезною кількістю функцій, він працює на подив швидко і виглядає при цьому прекрасно. У мене навіть не вийде підсумовувати всі дивні особливості клієнта, тому що їх дійсно багато. Zimbra Desktop поширюється безкоштовно і доступний для Windows, Linux і Mac.
Скачати: Zimbra Desktop


Claws Mail 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Claws Mail - це десктопный поштовий клієнт, створений на основі GTK+. Завдяки цій особливості, він має мінімалістичний інтерфейс і швидко працює. У дизайні клієнта все інтуїтивно зрозуміло і заплутатися практично неможливо, плюс його можна підстроювати під себе.
Взагалі, програма є досить надійною і легко розширюваною, що дозволить вам задовольнити всі можливі потреби. При використанні Claws Mail ви можете самостійно імпортувати налаштування і електронні листи з інших поштових клієнтів, таких як Outlook або Thunderbird. Якщо через деякий час вам захочеться позбавитися від цієї програми, то всі дані можна легко експортувати. Використовуючи плагіни, ви можете додати деяку функціональність, наприклад можливість читання RSS, календар з подіями і т.п.. Claws Mail доступний для Windows і Linux.
Скачати: Claws Mail


•Редактировать

Раніше Дефрагментація жорсткого диску: 3 відмінних програми | Пізніше Безкоштовні програми для пошуку та оновлення драйверів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти