Безкоштовні програми для здачі податкової звітності в Україні

Категорії статей: інше ; 26.11.2013

Так вже повелося, що підготовка та відправка подактової звітності здійснюється за допомогою відповідних комерційних програм. І до недавнього часу аби перерахувати усі безкоштовні аналоги подібних програм вистачало пальців однієї руки. Чи навіть одного пальця:) Проте ситуація с кожним днем покращується і зявляються досить непогані безкоштоні альернативи. Ось про них і піде мова у даній статті.

Програми для здачі податкової звітності в Україніпрограма для здачі податкової звітності в Україні OPZ OPZ (скачати) | сайт

Дана програма призначекна, як нескладно здогадатися, для підготовки\формування звітів для податковорї інспекції. Поширюється безкоштовно тіє самою інспекцією:)

Програма OPZ дозволяє заповнювати форми на екрані, що схожі на паперові бланки звітності. Результати зберігаються, їх можна надалі відкрити, переглянути, змінити, віддрукувати. Також, введені дані звітів у вигляді одного або декількох XML-файлів можуть бути передані у відділ ДПІ для їх подальшого завантаження, тобто здача звіту.

Подачу звітів, сформованих в ОПЗ, можна здійснювати :
- по електронній пошті через інші програми і сервіси управління електронними цифровими підписами (рекомендований варіант)
- доставити на носіях (флешка, дискета) у відділ ДПІ спільно з роздрукованою паперовою копією звіту самостійно, кур'єром або поштою.

Подача звітності в електронному вигляді стала актуальною з липня 2010 року. Комплекс "Облік податкової звітності" (версії 1.30.20) дозволяє готувати звіти і декларації як для фізичних, так і для юридичних осіб, вести на одному комп'ютері звітність декількох суб'єктів господарської діяльності.програма для здачі податкової звітності в Україні - Арт-Звіт Арт-Звіт (скачати)

Програма разом із стандартним функціоналом включає такі можливості:

Перегляд, пошук, сортування всіх квитанцій в окремому реєстрі;
-Підтримка сертифікатів і ключів різних АЦКС;
-Реєстр звітів, зручна робота над масовими операціями;
-Автоматизований процес оновлення звітних форм і програми;
-Арифметико-логічна перевірка звіту;
-Автоматичне резервне копіювання при закритті програми;
-Можливість імпорту, підписання, відправки і отримання квитанцій про закриття або відкриття клієнтських в банках і інших фінансових установах;
-А також багато інших можливостей.програма для здачі податкової звітності в Україні - Онлайн бухгалтерія iFin.ua Онлайн бухгалтерія iFin.ua (скачати)

Це спеціалізовний сервіс від компанії iFin, його призначення - ведення обліку, формування звітності для здачі до пенсійного фонду та податкової інспекції.

Будь-яке підприємство, компанія і навіть ІП кожного місяця повинен звітувати про свою діяльність і здавати звіти в контролюючі органи, такі як податкова і пенсійний фонд. І якщо у Вас немає професійного бухгалтера, тоді вельми складно це робити вчасно. Але тепер є зручна програма iFin, яка повністю полегшує ведення бухгалтерського обліку, навіть тим, хто нічого не знає про бухгалтерію. Програма iFin дозволяє проводити здачу звітності 3-мя способами. Ведення податкового, бухгалтерського, кадрового, складського обліку.

Результати тестування програм:

-Звіти в OPZ та Арт-Звіт можна формувати лише в ручному режимі (заповненням готових форм).

-В Онлайн бухгалтерія iFin доступна автогенерація звітів на основі первинних документів, які необхідно ввести, або даних про платника податків.

-В OPZ выдсутня функція відправки звіту.
-онлайн бухгалтерія iFin.ua може використовувати три види ключів - це безкоштовний ключ, який видає податкова інспекція і комерційні ключі від АЦСК Masterkey та ІВК. Програма Арт-Звіт використовує один вид ключів - АЦСК Masterkey,

-Програми Онлайн бухгалтерія iFin.ua та Арт-Звіт мають модулі, що призначені для відправки звітів, розшифровки та прийому отримуваних квитанцій-повідомлень з ПІ, Пенсійного фонду.

-Онлайн бухгалтерія iFin.ua також володіє функціоналом для розрахунку зарплати, ці дані можна використовувати для створення звітності.

•Редактировать

Раніше Найпопулярніші безкоштовні програми | Пізніше Програми для видалення програм: огляд деінсталяторів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти