Прогноз погоди: огляд безкоштовних програм

Категорії статей: інше ; 14.10.2011

Поклавши руку на серце ми далеко не завжди готові визнати услід за Ельдаром Рязановим, що «в природи немає поганої погоди». І вже точно мало хто з нас готовий підписатися ще під одним його твердженням, що «всяка погода - благодать».

У даній статті ми розглянемо декілька безкоштовних утиліт, що повідомляють про температуру, хмарність, можливих опади і тому подібне на найближчі дні, а в деяких випадках і на більш віддалену перспективу. Саме по мірі її віддаленості ми, зокрема, і порівняємо дані погодні застосування.

Міні-рейтинг програм для тих, кому "забагато букв":

 • 1. My Free Weather
 • 2. Weather Pulse
 • А тепер трохи детальніше про ці та деякі інші програми  My Free Weather Прогноз погоди програма - My Free Weather - досить потужна freeware програма, і заслуговує на білшь детальний опис.
  Функція попереджень в програмі My Free Weather, на жаль, відсутня. Зате інтерфейс даного погодного застосування є, мабуть, найбарвистішим і найнаочнішим. Хмарність в нім демонструється не за допомогою маленьких значків, а досить об'ємних умовних зображень неба. Вони відображають стан атмосфери над містом, яке ви вибрали, ввівши назву по-англійськи, при першому запуску програми або пізніше в установках (Settings).
  Там же задайте вимір температури повітря в градусах Цельсія. Можна також вибрати періодичність оновлення прогнозу, якщо з якої-небудь причини варіант по замовчуванню, один раз в годину, вас не влаштує. Прогноз погоди My Free Weather повідомляє не лише на дану добу, але і на чотири дні вперед. Проте, інформація на майбутнє дається в мінімальному об'ємі - ви взнаєте очікувану температуру повітря, а також у вигляді значків можливі опади та хмарність.  Weather Pulse Прогноз погоди програма - Weather Pulse - також досить потужна безкоштовна програма, не поступається попередній, хоча інтерфейс менш барвистий. що, тим неменш, може стати і її достоїнством.

  Основні можливості:
  - запуск при старті системи (згортання в системний трей - опціонально)
  - автоматичні оновлення прогнозу (час оновлення - від 5 хвилин)
  - сигнали на різні події
  - іконка біля годинника (різні налаштування відображення)
  - попередження про різку зміну температури
  - розсилка інформації на емеил
  - відображення стану погоди на Робочому столі (замість шпалер)
  - багато "шкірок"  Weather Watcher Прогноз погоди програма - Weather Watcher - безкоштовна програма яка отримала декілька винагород, про що написано на офіційному сайті. Має масу налаштувань і доброзичливий, зрозумілий інтерфейс.

  Основні можливості:
  - старт при запуску системи і згортання в системний трей
  - оновлення прогнозу погоди мінімум кожні 2 хвилини
  - можливість заміни шпалер на Робочому столі
  - сигнали на різні події
  - експорт погоди (файл)
  - налаштування іконки в треї
  - багато "шкірок"  The Weather Channel Прогноз погоди програма - The Weather Channel - найпростіша зі всіх вище описаних програм (Freeware). Мінімум налаштувань, але в той же час, актуальна і корисна інформація від найпопулярнішого порталу weather.com. На жаль, присутні рекламні банери. Як показала практика, прогноз погоди в цій програми найбільш точний.

  Основні можливості:
  - запуск при старті системи
  - прогноз на 10 днів за різними показниками
  - значок-інформер біля годинника
  - детальний прогноз по днях і по годинам на найближчу добу
  - постійне оновлення прогнозу он-лайн
  - автооновлення програмного ядра  Підсумок огляду:

  Функціональні можливості віртуальних синоптиків приблизно рівні. Можливо, трохи виділяється функціонально Weather Pulse, що дає десятиденні прогнози. Але, як ми вже відзначили, найбільш ефектна зовні My Free Weather - одного погляду на її віконце досить, аби зрозуміти, які погодні умови чекають нас в тому або іншому місці.
  Всі перераховані програми - зарубіжні, не мають русифікації. Але, думаю, в такому типі програм буде не складно розібратися навіть не знаючи англійської мови.
  Бажаємо Вам гарної погоди! :) Користуйтеся!


  Стать экстрасенсом ? Легко!

  •Редактировать

  Раніше Програми для скачування музики з контакту | Пізніше Антивіруси онлайн: найефективніші онлайн-сканери

  Коментарі (2) на публікацію “Прогноз погоди: огляд безкоштовних програм”

  1. Alex пише:

   Для того, щоб успішно конкурувати з простими веб-сайтами для перегляду погоди треба створювати функціонал по типу музичного сповіщення про різні типи погоди та більш розширеними прогнозами.

  2. admin пише:

   В принципі мені вистачає ярличка на робочому столі, двойний клік на якому завантажує сайт gismeteo.ua. Проте знайдуться і любителі детальних прогнозів та віртуальних термометрів у треї:)

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти