Програма для читання pdf: шість кращих читалок

Категорії статей: інше ; 27.03.2013

Більшість людей не замислюються про програми для читання PDF-файлів, які можна встановити. Вони просто інсталюють звичний їм Adobe Reader. Але ж PDF Reader від компанії Adobe вже давно не є єдиним варіантом і існує безліч високоякісних безкоштовних програм для перегляду PDF, які працюють в операційній системі Windows і не лише. Деякі альтернативні програми для читання формату PDF є легкими пристосуваннями з мінімальним набором функцій, створені для простого перегляду PDF-файлів, інші ж навпаки мають цілий рад додаткових опцій і можливостей. Існують програми які надаючі можливості, яких немає в Adobe Reader.


Вбудовані PDF-рідери

Якщо ви використовуєте Google Chrome , то у вас вже є PDF-рідер. Він не багатофункціональний, та зате швидкий. Відображення в браузері, мабуть, найлегший спосіб читання PDF-документа без установки окремого пристосування. Він показує будь-який PDF-документ, як звичайну веб-сторінку, єдина відмінність полягає в додатковій панелі інструментів, що з'являється при наведенні курсора на документ.

Mozilla також працює над своїм інтегрованим інструментом для читання PDF-файлів, що отримав назву PDF.js , який увійшов в Firefox 14 (проте він відключений за умовчанням). Браузер Firefox ясно повинен мати власного вбудованого переглядача PDF, якого розробники обіцяють випустити вже досить давно. Тепер же немає сумнівів, що в Firefox 15 або, на худий кінець, в Firefox 16 ми його обов'язково побачимо. Отже читалки PDF все більше інтегруються у браузери і ОС ( Windows 8), але автономні програми володіють більш широкими можливостями, тому розглянемо їх.Foxit Reader Програми для формату PDF. Шість кращих читалок Foxit Reader - одне з перших імен, що приходить на думку, коли мова йде про альтернативні PDF-читалки. Можливо, це відбувається через те, що він був одним з перших альтернативних інструментів для перегляду PDF формату. На жаль, при установці дана утиліта намагається встановити додаткову панель інструментів і змінює вашу домашню сторінку. Зате, на відміну від інших варіантів, Foxit має вбудовану підтримку функцій для створення приміток, виділення уривків тексту і інші можливості редагування PDF-файлів. Це справжня повнофункціональна альтернатива Adobe Reader.


Sumatra PDF 5 кращих безкоштовних поштових клієнтів для Windows Sumatra PDF - можна розглядати, як найлегший PDF-рідер зі всіх доступних. Він дуже швидкий і має простий інтерфейс, а також доступний у вигляді зручної portable-версії, яку ви можете узяти з собою в будь-яке місце. Ця розробка, на жаль, не має додаткових можливостей редагування або інших бонусных функцій, проте блискавично завантажує і відображує на екрані будь-які файли PDF. Також Sumatra підтримує поєднання клавіш, що робить швидке читання PDF-файлів просто ідеальним. Програма підтримує і інші формати фалів, у тому числі електронні книги у форматі ePub і CBZ, а також комікси у форматі CBZ і CBR.


Nitro PDF Reader Програми для формату PDF. Шість кращих читалок Nitro PDF Reader - виділяється серед своїх безкоштовних аналогів деякими унікальними особливостями і приємним інтерфейсом. В програми є окремі особливості, яких ви не знайдете в інших програмах. Наприклад, функція QuickSign дозволяє захоплювати цифрове зображення вашого підпису і застосовувати її до будь-яких PDF-документів. Nitro PDF також уміє конвертувати файли з Microsoft Word і інших форматів в PDF, конвертувати PDF-файли в текстові і навіть витягувати зображення з PDF-документів. сайт програми


PDF-XChange Viewer Програми для формату PDF. Шість кращих читалок PDF-XChange Viewer - утиліта відмінно справляється з редагуванням і внесенням приміток, хоча складні зміни в документах зажадають більш функціональних платних пристосувань, таких, як Adobe Acrobat.


Adobe Reader Програми для формату PDF. Шість кращих читалок Adobe Reader - цих пір - стандарт для PDF-рідерів, хоча, потрібно визнати, він не є найшвидшим пристосуванням. Більшість PDF-документів прекрасно відкриваються в інших PDF читалках, але попадаються і такі файли, які коректно відображуватимуться лише в Adobe Reader. Якщо ви віддаєте перевагу іншій програмі для читання таких файлів, то не дивуйтеся, якщо вам час від часу доведеться запускати Adobe Reader для перегляду складних PDF-файлів, що не відкриваються належним чином в інших програмах. З тієї ж причини вбудований в браузер Chrome переглядач PDF інколи пропонує своїм користувачам відкрити (або скачати) Adobe Reader для коректного перегляду окремого файлу.

•Редактировать

Раніше Програми для відновлення та ремонту відеофайлів | Пізніше Як скачати онлайн відео і музику з будь-яких сайтів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти