Програми для аналізу зайнятості дисків

Категорії статей: система ; 20.03.2014

Зайнятість дискаДиски забиті. Чим - не зрозуміло. Купа непотрібних файлів, розкиданих по різних теках. Щось відсортовано, а щось так і залишилося валятися у всяких «temp» і «Download», які займають дисковий простір. Знайома ситуація? У цьому огляді я вирішив описати утиліти для аналізу дискового простору і очищення диска.

Як наочно показати, які теки займають найбільше місця, де вони розташовані, чим зайняті? Всі програми в даному огляді відповіли на це питання на свій лад. Але кожна з них по-своєму цікава.


Free Disc Analyzer

Програма для аналізу зайнятості дисків

Free Disc Analyzer - мабуть, найоптимальніший вибір між простотою і функціональністю. Програма аналізує теки, наочно відображає їх в порядку убування розміру, генерує звіти про найбільші файли і теки, малює діаграми. І при цьому файли можна видаляти, копіювати і переміщати не виходячи з програми. Власне, для файлу доступне системне меню. Якщо у вас в меню інтегрований WinRar, то можете на ходу пакувати і розпаковувати файли. У програми відмінний російський інтерфейс.

Скачати Free Disc Analyzer(11.14 Mb) | (Дзеркало)


Scanner 2.8

Програма для аналізу зайнятості дисків

Scanner 2.8 - невелика утиліта для аналізу заповнення дисків, яка, на мій погляд, найнаочніше показує використання дискового простору. Це кругова багаторівнева гістограма, розмір сегменту в якій залежить від розміру теки. Звучить страшно? Погляньте на скріншот, і все стане ясно. Дуже зручно бачити, де саме знаходяться великі файли, незалежно від того, наскільки вони «закопані». На жаль, програма не дає видаляти або переносити файли.

Скачати Scanner (1.64 Mb) | (Дзеркало)


Xinorbys

Програма для аналізу зайнятості дисків

Xinorbys - потужна утиліта з масою можливостей. Чесно кажучи, програма трохи лякає великою кількістю режимів і налаштувань. Але, посидівши пів годинки, ви отримуєте щонайпотужніший інструмент для операцій над файлами. Безкоштовна. Безліч статистик і звітів по різних критеріях, пошук файлів. Але за все це доводиться платити продуктивністю. При першому скануванні дисків доведеться запастися терпінням.

Скачати Xinorbys (3.91 Mb) | (Дзеркало)


Висновки

Особисто я, враховуючи всі переваги та недоліки вищерозглянутих програм, найвдалішим вибором вважаю Free Disc Analyzer. Саме цю программу я і включив в свій набір "mast have".

•Редактировать

Раніше Програми для дизайну квартири: сам собі архітектор | Пізніше Програми для створення ігор: безкоштовні ігрові двигунці для розробки 2D/3D ігор

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти