Програми для дизайну квартири: сам собі архітектор

Категорії статей: інше ; 26.11.2013

Затіваючи капітальний ремонт в квартирі або реконструкцію отриманого по спадку будиночка в селі, надзвичайно важливо скласти детальний план майбутнього будівництва, аби знати, що ж ви хочете мати у результаті. Але навіть володіючи неабиякою фантазією, все одно важко тримати всі деталі проекту в голові, а малюнок на папері навряд чи може вміщати і десяту частину ваших ідей. Що ж робити? На щастя, існують спеціальні програми для домашнього дизайну, ідеально відповідні для подібних цілей, і саме про них ми і поговоримо.



Програма для дизайну квартири - Punch! Home Design Architectural Series Punch! Home Design Architectural Series | сайт

Одна з найпотужніших програм подібного роду, що надає користувачеві воістину безпрецедентні можливості як по оформленню інтер'єру квартири, так і створенню дизайн-документа майбутнього заміського будинку. Головна перевага Punch! Home Design перед іншими конкурентами - просто величезна бібліотека елементів дизайну, що дозволяє підібрати саме те, що необхідно - від облицювання зовнішніх стін до керамічної плитки у ванні.

Радує і багатоваріантність вирішення поставлених перед користувачем завдань: ви можете модифікувати один з наданих дизайн-документів або ж самостійно проявити свій талант архітектора - благо тут це зовсім нескладно.

Працювати з програмою досить просто - спочатку на 2D-карті ви створюєте ескіз майбутнього будинку/квартири, малюєте стіни, ставите перекриття "прорубуєте" вікна, підбираєте відповідні моделі дверей, настилаєте дах і, коли "коробка" вже готова, переглядаєте отриманий результат в повному 3D. У цьому режимі добре видно всі огріхи дизайну, і усунувши їх, можна знову перемикатися в 2D і займатися обстановкою приміщень. Кухонні меблі, сантехніка, стінка у вітальні, офісні і комп'ютерні столи, побутова техніка, стільці, дивани - у активі Punch! Home Design є практично всі типові моделі меблів. Ну а якщо запропоновані зразки не відповідають вашим смакам, не варто хвилюватися - програма дозволяє намалювати їх самостійно і додати в її базу даних. Або ж відкоректувати розміри стандартних зразків, якщо вони дуже громіздкі для маленької кухні, наприклад. До послуг користувача досить потужний редактор тривимірної графіки на кшталт ARCHICAD, за допомогою якого можна створити будь-який елемент дизайну - від металочерепиці до пуфа в спальні. То ж стосується і зовнішніх елементів оформлення будинку - вікон, дверей, баллюстрад та іншого. Витративши певний час, ви зможете гарантовано реалізувати всі ваші мрії, після чого залишиться лише втілити їх в життя. Багато уваги в програмі приділено і облаштуванню присадибної ділянки - альтанки, огорожі, гаража, асфальтової доріжки для проїзду автомашини і так далі

Важливою рисою ПЗ для дизайну приміщень є і якість 3D-режима. І тут Punch! Home Design - безперечний лідер. Завдяки фотореалістичним текстурам і прекрасній деталізації інтер'єрів креслення оживає у прямому розумінні цього слова, дозволяючи тут же побачити своїми очима результати майбутнього ремонту.

-Плюси - фотореалістичний 3D-режим; велика бібліотека кліпартів; досить зручний інтерфейс
-Мінуси - Висока ціна



Програма для дизайну квартири Better Homes and Gardens Interior Designer Better Homes and Gardens Interior Designer

Практично ідеальна утиліта для дизайну інтер'єрів, що вдало поєднує зручний інтерфейс, легкість в освоєнні і багату бібліотеку кліпартів. Працюючи з Interior Designer, не потрібно довго і нудно виводити кожну лінію і бути майстром по точному наведенню миші - завдяки опції з'єднання стін фундамент і каркас будинку створються буквально за пару секунд. Наступний етап - установка внутрішніх перегородок, сходів (якщо в будинку декілька поверхів) і даху. Тут виявляться незайвими опції точного виміру відстані і залишення заміток на ескізі ( "тут буде ванна, а ось цей простір займе просторий хол"). Немало часу розробники приділили і таким важливим архітектурним деталям, як вікна і двері - мабуть, по кількості зразків з ними можуть порівнятися лише Punch! Home Design і ArCon Home 2. Настільки ж багатий вибір нас чекає і при підборі меблів - Interior Designer пропонує варіанти на будь-який смак. Ну а особливо вередливі користувачі можуть звернутися до додаткових колекцій дизайнерських творінь, які доступні на сайті програми. Вази, келихи, столові прилади, посуд, CD-диски (!), сервізи, фрукти - все це чесно відображується в генеральному плані і режимі 3D-перегляду.

Графічна частина Interior Designer заслуговує на тверду "п'ятірку" - якісні текстури, мінімум кутів в тривимірному режимі дозволяють їй з легкістю змагатися з такими "монстрами ", як ArCon Home 2 і Punсh! Home Design.

-Плюси - Приємний інтерфейс; простота в освоєнні; широкий набір клипартов
-Мінуси - Майже немає сайт програми



Програма для дизайну квартири - 3D Home Architect Home Design Deluxe 3D Home Architect Home Design Deluxe | сайт

Найближчий конкурент продукту від Punch Software, створений компанією Riverdeep, який завоював значну армію прихильників. Не забуті традиційні для подібного ПЗ функції на зразок автоматичної генерації даху, закладки фундаменту і власне "малювання" будинку\квартири. Але основний акцент в дітищі Riverdeep зроблений саме на дизайні інтер'єру, тут запропонований широкий вибір різних стилів і забарвлень меблів. Більше не треба хвилюватися, чи підійдуть світло-коричневі кухонні меблі до шпалер помаранчевого кольору - просто оцініть її відрендерений віртуальний аналог і визначіть самі, гармонують вони чи ні. Доповнить картину опція Generate Project Estimate для розрахунку приблизної вартості будматеріалів і зручна камера, що дозволяє розглянути відремонтовану квартиру у всіх можливих ракурсах.

Особливо вражає продуманий інтерфейс програми - на відміну від Home Design Architectural Series, де тривимірне зображення є кінцевим етапом роботи, в 3D Home Architect ви вольні у будь-який момент перемикатися між 2D- і 3D-режимами, редагуючи дизайн в будь-якому з них.

Плюcи - Багаті можливості для дизайну і декорування інтер'єрів
-Мінуси - Якість 3D-картинки могло б бути трохи кращою; відсутність подальших оновлень



Програма для дизайну квартири - FloorPlan Design Suite 3D FloorPlan Design Suite 3D | сайт

Ще одна симпатична утиліта для дизайну від компанії IMSISoft, відомої в першу чергу редактором TURBOCAD - однією з лідируючих розробок для архітекторів-професіоналів. Проте домашньому користувачеві більшая частина опцій TURBOCAD не потрібна, і спеціально для нас з вами і був створений FloorPlan 3D - простий, зручний і в той же час не переобтяжений нічим зайвим. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з програмою впорається навіть новачок, а маса передвстановлених прикладів дозволить відразу побачити ту мету, до якої нам треба прагнути. Хіба що бібліотека об'єктів тут буде явно поскромніша, ніж у лідерів, але для недосвідчених користувачів її вистачить з лишком. Є і ряд цікавих функцій, раніше відмічених лише в hi-end-програмах - наприклад розрахунок освітленості приміщення від природних і штучних джерел, аби все відповідало всім нормам СЕС. Не залишилося забутим і благоустрій довколишньої території - прокладка доріжок, газонів і т. д., а ковані ворота і художньо оформлена огорожа створять гідний вигляд відремонтованому котеджу. Трохи засмучує лише не найвища якість картинки, що генерується, та дуже незручна камера, до якої доведеться довго звикати. У іншому ж, враховуючи низьку ціну, FloorPlan 3D може виявитися розумною альтернативою дорожчим аналогам, які розглянуті вище.

-Плюси - Простота в роботі; низька ціна
-Мінуси - Невелика бібліотека зразків; не найсучасніший 3D-режим; відсутність ряду функцій



Програма для дизайну квартири ArCon Home 2 ArCon Home 2 | сайт

Розроблений німецькою компанією Eleco Software, ArCon є одним з найвідоміших програмних пакетів для професійних архітекторів, і саме по дизайнерським документам, створених в цій програмі, виконується будівництво багатьох сучасних об'єктів. Проте, окрім надлишкової для домашнього користувача функціональності, в ArCon є ще один мінус - дуже висока ціна, що робить його доступним лише для крупних будівельних організацій. На щастя, не все так погано - існує спеціальна полегшена версія ArCon Home 2, про яку і піде мова нижче.

Перше, що вражає в ArCon - висока деталізація всіх без виключення об'єктів. Так, умивальник в програмі дійсно схожий на свій прообраз з рекламного буклета, а не на грубо оброблений квадрат з деякою конструкцією, що віддалено нагадує кран, що вигідно відрізняє додаток від тих же FloorPlan 3D або 3D Home Architect. Є приємні знахідки і в інтерфейсі. Фактично ми працюємо відразу в трьох режимах: двомірному конструкторському, тривимірному дизайнерському (де ви і фарбуватимете стіни, стелитимете підлогу і розставлятимете меблі), і ще одному 3D-режимі передперегляду, що дозволяє оцінити, як виглядатиме завершений проект з строни. Ну а велика бібліотека кліпартів, ергономічний інтерфейс і солідний інструментарій дають вам можливість створити саме той будинок, про який ви так довго мріяли.

-Плюси - Солідні можливості; дуже низька ціна
-Мінуси - Немає

•Редактировать

Раніше Програми для Wi-Fi: пошук точкок доступу Wi-Fi і створення хотспотів | Пізніше Програми для аналізу зайнятості дисків

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти