Програми для обліку місячних: жіночі штучки

Категорії статей: інше ; 12.06.2014

Купив я дружині новий ноутбук, а в старому жила у неї програма для обліку місячних. «Дуже потрібна штука» - сказала мені дружина, - «не хочу з нею розлучатися».
Нормальний мужик взяв би, та і постав її на новий комп'ютер і забув, але це не про мене. Вирішив я розібратися, до чого дійшов прогрес в цій області програмування, і вибрати найкраще. Виявилось, що відповідних якісних програм не так вже і багато, а точніше, всього 5.
Ось і розповім про них по порядку, може кому згодиться такий огляд.
Дуже сподіваюся, що настільки інтимна тема тут нікого не збентежить. Така вже фізіологія Homo Sapiens.

Отже, список претендентів на поселення в новому ноуті виглядав так:
· 4WomenOnly (Версія 7)
· Жіночий Календар © FeminaSoft (Версія 2.7/3.0) «Total Ovulation Control»
· Овуляшки (Версія 1.6.5) - раніше Woman calendar © Слесарева Е.В. (Версія 1.1b)
· WoCa (Жіночий календар) © Alyamkin Ilya (Версія 1.3.2)
· BlooDays (Версії 3.01 або 3.2.1 - різниці, як виявилось, жодної)
Я відразу розташував їх по мірі навороченості і в цьому ж порядку опишу основні фішки.Програми для обліку місячних 4womenonly 4womenonly (скачати) - самий розкручений і попсовий варіант з дуже «дівочим» інтерфейсом і детальною довідкою, яка, втім, описує швидше жіночу фізіологію, чим саму програму. Що, в іншому, юним особам теж корисно.
Програма заточена під доскональне документування жіночого стану здоров'я взагалі і враховує безліч чинників, таких як базальна температура, характер різних виділень і інші тонкощі.
Основною метою використання, як мені здається, є визначення дня овуляції (лютерального періоду) - тобто програма в першу чергу здасться корисною тим пані, які хочуть вибрати кращий день для зачаття або ж збирабться дуже уважно стежити за своїм здоров'ям з метою надання журналу спостережень лікарю.
А ось для прогнозування циклу ця програма малопридатна, оскільки вона не займається автоматичним визначенням середньої тривалості циклу і може лише окремо визначати її по запиту статистики, а вже ви самі будьте добрі прикиньте і проставте дату.
Вердикт: програма для дійшлих панночок з виключно стабільним циклом. А також тих, хто планує скоро завести дитину. Дуже красива, пізнавальна і наочна, та коштує грошей. Тим же, у кого інші цілі і «скаче» цикл ця програма буде, швидше за все, незручною.
Якщо основна мета - це прогноз настання наступної менструації, то слід придивитися до наступних претендентів.Програми для обліку місячних Жіночий Календар © FeminaSoft (скачати) - основною відмінністю цієї програми є її мультиплатформеність.
Є версія не лише для ПК, але і для КПК і навіть мобільного телефону, причому з можливістю синхронізації. Якщо ви вважаєте за краще зберігати все особисте в кишені - то це Ваш варіант.
Тепер що стосується основної функціональності - вона є і її вистачає, але інтерфейс при цьому простий і не витіюватий, що, на мій погляд, вигідно відрізняє її від попередньої програми.
Основне призначення програми - динамічне прогнозування початку місячних з врахуванням коливань циклу. Програма навіть визначає визначає надійність прогнозу у відсотках. Все решта як у всіх + гороскоп (будь вона недобра ця лженаука). Реєстрація програми безкоштовна на сайті розробника.
Є Shareware версія 3.0, котра відрізняється підтримкою інших платформ і іншими дрібницями, але не принципово.Програми для обліку місячних Овуляшки 1.6.5 Овуляшки 1.6.5 (скачати) | сайт програми - дуже симпатична безкоштовна програма, що знаходиться у стадії активного доопрацювання. Програма поєднує в собі достоїнства вищеописаних програм плюс уміє експортувати дані в Microsoft Excel.
На жаль, для роботи потрібний встановлений .NET Framework 2.0! Але за гумор, відсутність гороскопу і за те, що гальма і глюки, пов'язані з .NET, зведені до мінімуму, авторові можна це пробачити. Попередниця взагалі відмовлялася встановлюватися, якщо в системі немає саме .NET Framework 1.1 - прогрес і портабельність у наявності.
Простий інтерфейс, графіки самопочуття і базальної температури, відстежування виділень, статевих контактів і динамічне прогнозування циклу. Загалом, все що потрібно і нічого зайвого.

Та і ще, програма розвивається настільки активно, що вже складно однозначно сказати, хто в моєму рейтингу другий, а хто - третій. За час мого тестування програма встигла обрости функціоналом і, піднявшись на декілька білдів, позбавитися від значної частини глюків.Про лідерів поговорили, тепер про інших. WoCa відрізняється тим що:
- Для роботи необхідна наявність .NET Framework 2.0! Гальмує, але терпимо.
- Містить інформацію про купу різних свят і тому подібне
- Підбиває статистику сексуальних контактів за рік, яким крім усього іншого можна виставляти суб'єктивні оцінки.
- Не проводить жодних обчислень по циклу - тривалість задається в налаштуваннях.
- За це все просить грошей. Скріншоти.
У іншому все ті ж, як у всіх, дні виділень, овуляції, фертильності і стерильності. Загалом, підійде тим пані, у кого стабільний цикл, багато партнерів і хочеться запросити їх на свято, аби потім оцінити за статистикою.BlooDays - родоначальник племені і еталон базової функціональності подібних програм, орієнтованих на прогноз менструального циклу. Детальна документація по «календарному методу» в комплекті. Дуже схоже, що програмісти з FeminaSoft надихалися саме цією програмою і поліпшили її.
Програма служила моїй дружині вірою і правдою 5 років з 2002 до 2007 року і нічим не підмочила свою репутацію. Але час бере своє, а від жадібності розробники зовсім розлінилися і хочуть грошей за лахміття, яким, втім, цілком можна користуватися.
Скріншоти наводити спеціально не буду, бо в них-то вся різниця між версіями. Погляньте на «ЖК» - приблизно «ті ж яйця, лише в профіль».


Уважний читач відмітить, що в огляді не розглянуті рішення для актуальних мобільних платформ.
Але і такі існують, це: Крім того, існує навіть вебсервіс Monthly.

•Редактировать

Раніше Як зламати wifi: програми для злому Wifi | Пізніше Онлайн перевірка орфографії: огляд сервісів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти