Програми для обрізання музики - 4 безкоштовних утиліти

Категорії статей: аудіо ; 02.09.2011

Досить часто доводилося чути як "просунуті" користувачі радять новачкам обробляти аудіо в монструозних програмах на кшталт Sound Forge або Audition. На перший погляд здається, що такі поради задають правильний напрям новачкові, але лише на перший. У 90% випадків потужність цих програм виявляється зайвою. Адже найчастіше користувачеві потрібна лише проста програма для обрізання пісень щоб зробити рингтон для "мобіли". Або ж він бажає склеїти парочку mp3 файлів, які викачав із vkontakte.ru (див. програми для скачування музики з контакту). Навіщо, в такому разі, встановлювати і розбиратися із складним у використанні софтом, якщо існують програми, створені саме для нарізки музики? Саме про такі робочі конячки піде мова нижче.

Міні-рейтинг програм для тих, кому "забагато букв":

 1. Скачати mp3DirectCut
 2. Скачати Mp3 Cutter

А тепер трохи детальніше про ці програми та деякі інші.


Безкоштовні програми для обрізки музикипрограма для нарізки музики mp3DirectCut mp3DirectCut (скачати ) | сайт | відеомануал - ймовірно, буде кращим вибором, якщо основне завдання полягає в простій нарізці mp3-файлів. Це легкий, портативний mp3-спліттер, який не потребує багато ресурсів для роботи, і в той же час забезпечить достатній для роботи функціонал і легкий акуратний інтерфейс.

При першому старті програма пропонує нам вибрати мову інтерфейсу. Вибираємо, звичайно ж, російську. Вікно програми розділене на секції - секція хвилевого відображення аудіофайлу і секція, яка містить кнопки навігації редагування і прослухування аудіо. У нижній частині вікна бачимо секцію редагування (edit) з чотирма кнопками - те що нам потрібно для нарізки аудіо. Щоб видалити з файлу фрагмент, виділяємо відповідними кнопками початок та кінець фрагмента і тиснемо кнопку "вирізати". Щоб зберегти виділений фрагмент у файл, скористаємося меню: Файл>>>сохранить выделенное (Ctrl+E).

Видалення\ вставка\ копіювання\ розділення аудіо фрагментів проводиться без декодування звуку, і як наслідок, без втрати його якості. Програма досить спритна в роботі і добре себе показує навіть на малопотужних комп'ютерах (на старому ноутбуку наприклад). Окрім, власне, нарізки звуку, доступні налаштування його гучності, можна використовувати ефекти наростання або загасання. Що важливо, програма без проблем обробляє аудіофайли великого розміру. Розмір: 220кб


програма для нарізки музики mp3 cutter Mp3 Cutter (скачати ) | сайт - це програма для роботи з аудіофайлами, вона допоможе вам якісно і швидко виконати всі можливі операції по обрізанню і склеюванню музичних треків. Навіть відсутність зручного хвилевого редактора не применшує інші багаточисельні достоїнства програми. Наприклад, вона дуже зручна і зрозуміла для користувача. Так, для того, щоб відокремити відрізок аудіофайлу від всього трека, Вам необхідно всього лише вказати його часові координати. Після цього Mp3 Cutter створить спеціальний файл, що містить виділений відрізок аудіофайлу.
Якщо ж наступним кроком Вашої роботи є склеювання декількох музичних доріжок, на допомогу прийде клавіша «Combine». Натискуйте її, і ви отримаєте очікувану звукову доріжку. Окрім цього, Mp3 Cutter дозволяє одночасно працювати з декількома файлами, оперативно вирізуючи ділянки музики з різних треків. Розробники звертають нашу увагу на неймовірну точність відмітчиків часу. Формати, з якими працює дана програма: WMA, WAV, OGG, MP3. В Mp3 Cutter настільки простий інтерфейс, що тут навіть не знадобиться російська версія цієї програми, все і так буде зрозуміло.


программа для нарізки музики freeaudiodub Free AudioDub (скачати) | сайт - ну дуже проста програма для нарізки аудіо:) При старті виводить віконце з поясненням які кнопки тиснути, аби, власне, почати різати музику. Основних кнопок для редагування аж три штуки - "початок фрагмента", "кінець фрагмента", "видалити фрагмент". Власне, їх укупі з можливістю навігації по аудіофайлу, досить для простої нарізки музики. Втім, що мені не сподобалося, програма не дозволяє безпосередньо зберігати виділений фрагмент. Такий фрагмент підлягає лише видаленню, отже, що б зберегти певний фрагмент аудіо, потрібно видалити все зайве, і зберегти результат. Таким чином, це швидше не програма для нарізки музики, а програма для обрізання:)


програма для нарізки музики music cut MusicCut (скачати ) | сайт - програма для нарізки музики, про яку мріє кожен другий користувач, адже вона допоможе якісно нарізати не лише музичні файли, але і відео фрагменти. MusicCut підтримує майже всі популярні і музичні, і відео формати: MP3, WAV, WMA, WMV, AMR, MPG, AVI, MP4, 3GP, OGG, FLAC, WMV, MOV і ін. Серед достоїнств програми - висока швидкість виконання операцій в порівнянні з схожими програмами для нарізки музики, такими як mp3DirectCut і FreeAudioDub. Окрім цього, MusicCut не вимагає установки. Приємний і зрозумілий інтерфейс швидко допоможе розібратися в програмі недосвідченому користувачеві.


ІМХО: Як бачимо, нічого складного в нарізці музики немає, і за декілька хвилин можна освоїть інтерфейс будь-якої з вищеописаних програм. Особисто мені до душі MP3DirectCut оскільки вона дозволяє без зайвих проблем відразу зберегти виділений фрагмент у файл. У FreeAudioDub для цього довелося б видалити фрагмент і фрагмент "після". Якщо ж функціонала всіх цих програм вам недостатньо (що цілком можливо, оскільки вони заточені лише для нарізки\ злиття аудіофайлів), то варто звернути свою увагу на програми більш високого рівня (Sound Forge, Audition і тому подібне).

И наостанок пара сервісів для нарізки музики онлайн:

cutmp3.net - вміє, як і належить, коректно нарізувати аудіо і крім того не має обмежень на розмір завантажуваного файлу, як це роблять деякі інші подібні сервиси
audiko.net - ще один музикально-нарізочний сервіс

P.S. Якщо потрібна зворотна операція - злити декількох аудіофайлів в один, то скористайтеся програмою Shuangs Audio Joiner . Склеїть без проблем в один файл фрагменти у форматах wav/wma/mp3 і дозволить відрегулювати якість звуку. З'єднювати фрагменти можна як "встик" так і через аудіопереходи (загасання, мікс і тп). Розмір: 1,22 Мб

Крім того, подібні операції (обрізання та склеювання музики) можна зробити у будь-якій програмі для обробки музики. @dd


теги: программы для создания музыки, обработка музыки, нарезка музыки, редактирование аудио

•Редактировать

Раніше Програми для обробки фотографій: 7 безкоштовних утиліт для редагування фото | Пізніше Програми для створення музики: 7 безкоштовних програм для написання музики

Коментарі (2) на публікацію “Програми для обрізання музики - 4 безкоштовних утиліти ”

 1. Михайло Зоткін пише:

  А можна з пісні вирізати слова за допомогою цеї програми?

 2. admin пише:

  Тобто зробити мінусовку? Ні, вищеописані програми саме для нарізки музики, тобто "шматують" або склеюють музику. Для мінусовок потрібна інша програма. Наприклад vocal remover. Ось тут скачати її можна http://download.yogen.com/product/yogen-vocal-remover/
  Але, на жаль, ні одна програма не здатна якісно робити мінусовки, більш-менш якісно вокал вилучити із композиції практично неможливо.

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти