Програми для прослуховування музики - 6 безкоштовних аудіоплеєрів

Категорії статей: аудіо ; 26.10.2011

Що собою представляє аудіо на наших ПК? Це, в першу чергу, музика - найчастіше вона представлена у форматах mp3, ogg, wma. Насправді форматів безліч, всі перераховувати сенсу немає. По-друге, звукові файли - формат wav. Ну, і останнім часом, з розвитком інтернету і підвищенням швидкості став популярний потоковий звук - інтернет-радіо і інтернет-аудіо бібліотеки. Доречі, музику чи відео можна скачувати з того ж ютуба (огляд) та вконтакте.ру (огляд ).
Отже музика це один з основних видів контенту на наших ПК, тому без аудіопрогравача не обійтися. Приступимо.

Міні-рейтинг програм для прослуховування музики:

 • 1. Winamp (скачати)
 • 2. AIMP (скачати)
 • 3. Foobar 2000 (скачати)
 • А тепер трохи детальніше про ці та деякі інші програми

  Безкоштовні аудіоплеєри


  безкоштовний аудіоплеєр Winamp Winamp (скачати) - найпопулярніший, найвідоміший і багатьма давно улюблений плеєр. Я сам починав з другої версії, коли він умів грати лише аудіо, був маленьким, легким, англомовним і його русифікували всі кому не лінь. Потім була версія 3, яка перша стала підтримувати скіни не з bmp-фрагментів, а написані на XML. Став споживати величезну кількість ресурсів, і тому, якось швидко вийшла п'ята версія плеєра.

  Зараз це величезний мультимедійний центр, який може програвати як аудіо так відео формати у всьому своєму різноманітті. Можна слухати інтернет-радіо, є величезна кількість плагінів, аддонів, доповнень, візуалізацій і скінів.

  Присутня аудіобібліотека яка допомагає упорядкувати всі ваші гігабайти музики хоч по якійсь ознаці :). Підкачує тексти пісень, обкладинки альбомів і тому подібне з інтернету, може видавати спливаюче віконце з назвою пісні, показувати назву пісні в кнопці на панелі завдань, в Windows 7 управляється через спливаючу мініатюру вікна над кнопкою в панелі. Зручний еквалайзер з купою передустановок. Також є можливість підключати звукові плагіни DSP.
  Поточна версія до ресурсів відноситься терпимо, але якщо використовувати Winamp лише як аудіоплеєр, то могло б бути і трохи легше. Довго запускається, але, зате, як запуститься - працює на славу.

  Існує також Pro версія, яка уміє ще більше, у тому числі і запис на диски вашого відео або аудіо, підтримує більшу кількість відеоформатів і багато що інше. Тобто віднести дану програму повністю безкоштовних не можна.
  Російську мову підтримує але русифіковано лише головне вікно і меню. Winamp agent, наприклад, видає меню на англійському. сайт програми  AIMP (скачати) безкоштовний аудіоплеєр AIMP- якщо вірити Яндексу, то найпопулярніший плеєр (), принаймні, в російськомовному інтернеті. Абсолютно безкоштовний, для будь-якого використання. Багатомовний, російська мова - рідна. Автор - Артем Ізмайлов. Звичайно, один він був лише на початку роботи над плеєром, зараз там ціла команда, підкріплена купою користувачів.

  Код плеєра закритий, але автори створили Skin Editor - і будь ласка, на сайті ціла галерея скінів, які користувачі створюють самі. Також підтримує плагіни, створені користувачами, плагіни від Winamp, DSP, візуалізація, багато фішок, які підтримуються іншими програмами для Winamp, - наприклад, прописування назви пісні в статус аськи.

  Є аудіобібліотека - дуже зручна, з фільтрами по будь-якому тегу пісні, по назві файлу. У в'язці з Tag Editor допомагає організувати пісні і розкласти їх по теках. Або не розкладати, а просто організувати по альбомах. Дуже зручно. База інтернет-радіостанцій дозволяє слухати радіо на різних мовах і підключати свої станції, відсутні в базі. Окремою утилітою виділений Aimp Tools - аудиограббер і конвертер аудіофайлів.

  Оскільки спочатку плеєр планувався як виключно аудіо плеєр ( Artem Izmaylov Music Player), то всі утиліти винесені окремо і не завантажуються разом з самим плеєром, що дуже зручно, в останній версії навіть прибрана інтеграція плеєра і аудіобібліотеки в одне вікно. Також відсутня підтримка відео, що теж відсікає необхідність завантаження кодеків ще і для відео, що ставить його на рівень вище Winamp по відношенню до ресурсів комп'ютера.

  У останній версії реалізовано скачування обкладинки з інтернету, але лише за замовленням, з вікна інформації про файл. На мій погляд - must have.  Foobar 2000 (скачати) безкоштовний аудіоплеєр Foobar 2000 - плеєр, створений одним з розробників Winamp. На перший погляд вражає своєю простотою - викачавши оригінальний дистрибутив, ви отримуєте біле вікно з плейлистом. Ні російської мови, ні еквалайзера в звичному нам вигляді ми не побачимо.
  Як я зрозумів, відкривши конфігурацію в меню, на те і був розрахунок автора. Тому що налаштовується в цьому плеєрі абсолютно все!!! Кольори, зовнішній вигляд, плагіни, мови і доповнення. Абсолютний конструктор, до якого можна причепити все що завгодно і зібрати саме те, що потрібно вам.

  З особливостей: 64-розрядна обробка звуку, 10-смуговий еквалайзер, технологія Replay Gain, що дозволяє грати з однаковим рівнем гучності файли, що записані з різним рівнем.З опцій, які присутні і в інших плеєрах, - можливість працювати відразу з декількома плейлистами, аудіограббер, аудіобіблітека, редактор тегів. У Windows 7 також можна налаштувати управління з мініатюри в панелі завдань.

  Після налаштування плеєр стає досить симпатичним і зручним. Як і всі попередні плеєри, він не залежить від кодеків Windows, що робить можливим їх використання з флэшки. Безкоштовний для використання в будь-якій формі.  Spider Player (скачати) безкоштовний аудіоплеєр Spider Player- цей плеєр не дотягує до раніше описаних. Невеликий і легкий. Він має багато функцій, які потрібні програмам подібного типа: еквалайзер з передустановками, але він не може перемикати їх автоматом, відповідно до тегів аудіофайлів. Також містить он-лайн радіо, але не записує більше 5 хвилин у безкоштовній версії (у версії Pro ці обмеження відсутні). Також є конвертер файлів, але за один раз в безкоштовній версії конвертується обмежена кількість файлів, є аудіограббер, але за один раз можна копіювати знову ж таки обмежену кількість треків, якщо безкоштовно. Загалом і в цілому, як мовиться, нахаляву не проскочиш.

  Чого в цій програмі немає, в порівнянні з попередніми? Цього не так і багато. У Windows 7 немає підтримки управління з мініатюри в панелі завдань, підтримка скінів на рівні Winamp 2 - квадратні і гострокутні, немає візуалізації. Російська мова вбудована, але русифіковано лише головне вікно. Як я вже говорив - в безкоштовній версії є обмеження.  Winyl (скачати) безкоштовний аудіоплеєр Winyl - тут цікаве рішення - плеєр спочатку існує у вигляді аудіобібліотеки. Додаємо теки з музикою і складаємо плейлисти, які і відтворюються. Як таке, вікно плеєра в загальному розумінні існує у вигляді «міні-плеєра», вікно якого викликається спеціальною командою, тобто воно не є головним в програмі, у відмінності від всіх попередніх.

  Всі риси подібних програм присутні в повному об'ємі: 10-смуговий еквалайзер, мінімальна підтримка основних тегів, зручне управління, а ось підтримки управління з панелі завдань в Windows 7 немає. Є пошук файлів по бібліотеці. Російська мова вбудована. Безкоштовний для використання у будь-якому вигляді.  MusicBee (скачати) безкоштовний аудіоплеєр MusicBee - і останній по порядку, але не по можливостях - плеєр «музична бджола». Достатньо великий, в порівнянні з іншими плеєрами, дистрибутив - 18 мб.

  Як і очікувалося - ця програма може значно більше, чим можна подумати, виходячи з несерйозної назви. Ось її основні риси, описані на рідному сайті:
  - аудіобібліотека - організація музики по теках, плейлистам, синхронізація з портативними пристроями;
  - редактор тегів - підтримка величезної кількості тегів, чого зможе - сам з інтернету підвантажить;
  - розкладе файли по теках і сам привласнить їм відповідні назви - що знову ж таки відноситься до організації;
  - конвертер і CD-ріппер - ви можете зберігати музику в різних форматах з потрібною якістю;
  - російська мова вбудована.

  Від себе додам - потужна програма, яка багато що може. Безкоштовний для використання у будь-якому вигляді.  У цій статті я розглянув ті програми, які йдуть на перших сторінках пошукових систем і всіляких софтових сайтах. Насправді такі програм набагато більше. Є навіть дуже маленькі програми, які не можуть нічого, окрім програвання файлів певного типа - і це теж плеєри. Вибирайте. Крім того, можливо вам знадобляться програми для нарізки музики абож програми для створення музики. До нових зустрічей ;)

  •Редактировать

  Раніше Компютерні віруси: що про них необхідно знати? | Пізніше Програми для редагування тексту: у пошуках альтернативи Word

  Коментарі (2) на публікацію “Програми для прослуховування музики - 6 безкоштовних аудіоплеєрів”

  1. Serjao пише:

   Що скрін WinAmpa якийсь старий та нагадує інтерфейс операційної системи Windows 95. Доречы, нажаль тут немаэ аудіопрогравача, який мені дуже подобається. Це JetAudio. Доволі непогана програма.

  2. admin пише:

   Це мабуть ретро-шкурка для тих, хто сумує за 98 віндою) Хоча не думаю що таких багато, бо не дуже то поєднується ностальгія та легендарні глюки 98 вінди) До речі, сам користуюся старою версією вінампа (2.81), більш свіжі версії мене не влаштували, вони занадто перевантажені непотрібними фішками (стоїть саме така ностальгічна шкурка)

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти