Програми для скачування фільмів

Категорії статей: веб ; 14.12.2011

Мабуть всім добре знайома ситуація, коли шукаєш якийсь фільм або серіал, але ніяк не можеш його знайти? Або ж ви таки знайшли фільм, який так довго шукали, але швидкість скачування вас не влаштовує? Як нескладно здогадатися, у цьому огляді представлені саме програми для скачування фільмів, які покликані усунути всі вищезгадані проблеми.Взагалі, для більшості користувачів найкращою програмою для скачування фільмів є поєднання торент-клієнта (наприклад, Utorrent) та торент-трекера (сайту з торентами). На сайті знаходишь фільм (наприклад на http://www.ex.ua/ru/video) і його, власне, скачуєш (напряму або Utorrent-ом). От і всі "програми для". Проте існують спеціалізовані програми саме для тих в кого "туренти-муренти" асоціюються з китайською грамотою, вони хочуть все і відразу, і щоб менше клопоту (спірний момент). Про такі програми річ піде нижче.

Міні-рейтинг програм для тих, кому "забагато букв":

 • 1. MediaGet
 • 2. Zona
 • А тепер трохи детальніше про ці та деякі інші програми

  Програми для скачування фільмів (відео)  Програма для скачування фільмів  - MediaGet MediaGet - досить популярна програма, що призначена для пошуку та скачування будь-якого медіаконтенту (відео, музика, тощо) на відкритих торрент-трекерах ( по темі: за допомогою відповідних програм можна навіть скачати музику з контакту ) . У той же час, це не просто програма а цілий сервіс, який відкриває доступ у світ закритих піринговых мереж, де можна знайти будь-який файл. Чи то музика, фільм, або ж програма - все це легко скачати за допомогою програми MediaGet. Утиліта підтримує майже всі відкриті торрент-трекери, і ви без проблем знайдете файл та скачаєте на максимальній швидкості. Основні переваги заключаються в тому, що немає потреби у будь-яких регістраціях на торент-трекереах, не обов'язково роздавати файли та підтримувати певні рейтинги аби мати можливість скачувати. сайт програми  програма для скачування фільмів Zona Zona

  Zona (Зона) - нова програма для завантаження фільмів, музики, ігор і програм з торрентів з великою кількістю нових, корисних функцій і можливостей.

  Здавалося б, що безкоштовна програма Zona це черговий торрент-кліент. Взагалі це так, але такими можливостями які присутні в Зоні не володіє не один інший торрент-клієнт. Так в чому ж особливість Зони і чому її рейтинги серед користувачів просто зашкалюють останнім часом? Давайте в цьому разберемся - отже що уміє програма Zona?

  Ну по-перше це новий, повноцінний торрент-клієнт з можливістю викачувати будь-які файли з торрентів на високій швидкості із зручним та барвистим інтерфейсом.

  По- друге, програма Zona, яку доречі, скачати ви можете безкоштовно без реєстрації і без смс , володіє цілим рядом додаткових можливостей:

  • Програма Зона має свій власний каталог (пошукова система) фільмів і серіалів, які доступні прямо в програмі, що постійно оновлюється. Більш того, вибравши вподобаний фільм або серіал, ви можете поглянути його онлайн без завантаження або ж скачати його за допомогою торрента.
  • Безкоштовна Zona має ряд вбудованих в неї ігор, в які можна пограти зі своїми друзями.
  • Стандартне завантаження будь-яких torrent файлів.

  Скачати програму Zona безкоштовно, можна якщо ваш комп'ютер працює під управлінням операційних систем на базі Windows, включаючи Windows 8. Розмір програми не дотягує навіть до 30 Mb, а використання ресурсів комп'ютера понижене до мінімуму за рахунок хорошої оптимізації програми.

  Не дивлячись на те, що програма Зона з'явилася зовсім недавно, вона встигла завоювати довіру величезної кількість користувачів.  Програма для скачування фільмів  - Yokkie Yokkie - ця програма запезпечить вам доступ до великої бази фільмів, серіалів, музики, мультфільмів і т. п. Як запевняють розробники програми, Yokkie дозволяє отримати доступ до найбільшої база пошуку подібного контенту в інтернеті, у той же час запезпечує просте завантаження вибраних файлів. Ця програма досить проста, має дуже приємний дизайн і продуманий інтерфейс, та сумісна з будь-якими версіями Windows та Linux. Установка утиліти займе менш хвилини і для роботи з нею не потрібна установка додаткового софту.  Програма для скачування фільмів  - Falco Video Falco Video - інструмент для скачування фільмів на будь-який смак. Тут Ви знайдете фільм, який зможете легко і швидко викачати, натискуючи всього одну кнопку! Натискує в описі фільму на кнопку скачування, та потрапляєте в діалогове вікно, де буде пряме посилання для скачування відео. Сторінки з описом відображають якнайповнішу інформацію про фільм: інформація про фільм, скріншоти, обкладинки. Falco Video володіє красивим, ергономічним інтерфейсом, а також всіма зручними інструментами для пошуку фільмів.
  У програмі також передбачена функція перегляду фільмів. Таким чином, викачавши фільм, Ви зможете дивитися його прямо в Falco Video! Програма абсолютно безкоштовна.
  База фільмів постійно поповнюється, як новинками, так і класичними бестселерами. У програмі передбачена зручна довідка, в якій детально описані всі можливості і функції Falco Video. Тут Ви зможете викачати останні новинки: серіали, блок-бастери, мультфільми і багато що іншого.

  •Редактировать

  Раніше Програми для розпізнавання тексту | Пізніше Програми для створення візиток: 3 найкращі редактори

  Коментарі (2) на публікацію “Програми для скачування фільмів”

  1. Serjao пише:

   А я замість таких програм дуже успішно вікористовую торрент-клієнт. При чому є декілька трекерів, де можно знайти майже все, що взалагі є в глобальній мережі починаючи від медіаконтенту і закінчуючи прошивками для GPS-навігаторів.

  2. MixFix пише:

   Кожному - своє. Якщо немає часу (або досвіду) відстежувати джерела з фільмами (торент- трекери), то універсальна програма може стати досить зручною альтернативою

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти