Програми для скачування торентів: 3 безкоштовних торент-клієнта

Категорії статей: веб ; 21.09.2011

Примітка для новачків:
Що таке пірингова мережа, що таке торрент-клієнт? Грубо кажучи, пірингова мережа (P2P) - це, власне, мережа між користувачами, у якій ці користувачі завзято та без обмежень качають один у одного всілякий контент (тобто скачування відбувається з комп'ютера користувача(користувачів), а не з сайту, чи будь-якого сервера). І щоб стати учасником такої мережі необхідно лише скачати торрент-клієнт, мова про які і піде нижче. Далі ви скачуєте в інтернеті торент-файл (наприклад, doom4.torrent чи terminator2.torrent ), відкриваєте цей файл у торрент-клієнті і , власне, цим самим ініціюєте скачування контенту. Як ви зрозуміли. торент клієнт це і програма для скачування ігор, і програма для скачування фільмів і.... чого завгодно одним словом...Вибір програм для роботи в пірингових мережах насправді не такий вже і широкий. Ні, звичайно, програм багато, але далко не кожна придатна для довгого і щасливого використання. Деякі вже і зовсім канули в минуле. Отже розглянемо основних претендентів. Почнемо від простого і зручного до складного і...і теж зручного:)

Міні-рейтинг програм для тих, кому "забагато букв":

 • 1. MediaGet (скачати)
 • 2. uTorrent (скачати)
 • А тепер трохи детальніше про ці та деякі інші торент-клієнти .  скачування торентів MediaGet MediaGet (скачати) - багато чув про MediaGet, але скачувати не хотів, оскільки вважав це черговим мотлохом (все на купу). Але таки скачав і зрозумів - це річ!

  Незрідка трапляється, що потрібні файли недоступні для скачування або зовсім відсутні в результатах пошуку. Найчастіше, такі файли захищені авторськими правами або розміщені на сайтах, які перестали функціонувати. У подібних ситуаціях Mediaget надасть неоціниму допомогу. За допомогою Mediaget користувач дістає доступ до закритої системи файлообмінних мереж, де можна безкоштовно викачати будь-який файл.

  Інтерфейс програми дозволяє розібратися в лаконічному наборі вкладок за лічені хвилини. Вкладки «музика», «фільми» ( доречі існують спеціальні програми для скачування фільмів ), «ігри», «програми» і рядок пошуку не залишають простору для фантазії і налаштовують користувача на найбільш оптимальний пошук необхідних даних.

  Крім того додаток включає набір стандартних функцій торрент-агента: можливість докачки файлу, створення власної медіатеки і тому подібне. У результаті ми отримуємо зручну і дуже доброзичливу у використанні програму, яка підійде як новачкам, так і просунутим користувачам «з стажем».
  Загалом, якщо ви нею ще не користувалися, то раджу спробувати і цей торрент-клієнт.  скачування торентів uTorrent uTorrent (скачати) - поза сумнівом, хороша програма. Багато що уміє, багів мало (тобто майже немає), але вже дуже вона чесна - весь час норовить більше віддати і нічого не взяти (погодьтеся, приємно для тих, хто з у нас качає). Програма вміє планувати свій трафік, його швидкість в різний час («Планувальник). Є багато всіляких налаштувань, навіть таких, які регулюють час сідірування і т. д. Є режим Супер-сід (для тих, у кого маленька швидкість) і Overgame - режим, що дозволяє отримувати один блок від декількох пірів (зазвичай же виходить один блок від одного піру). Присутні «мітки» до торентам (що дозволяють їх сортувати), відображення закачування частин файлу (поблочно), статистика трафіку пірів (що і кому послали Ви і що взамін отримали), ресолвінг IP пірів (за допомогою чого можна взнати до якої країни відноситься IP) і т. п. В загальному красива, зручна і просто чесна по відношенню до P2P системи прога.  скачування торентів BitSpirit BitSpirit (скачати) - досить потужна програма. Налаштувань - купа. До цієї проге доведеться звикатися тим, хто використовував інші клієнти, але воно того вартує. Робота програми схожа на роботу uTorrent: точність і чесність. Якби я не використовував Ticno Downloader, то поза сумнівом би обрав цю прогу. Проте, программа не настільки швидко розвивається як того хотілося би, конкуренти у вигляді uTorrent заважають - по суті інші програми для скачування торентів нікому і не потрібні.  Також пропоную ознайомитися із публікацією програми для скачування музики з контакту (якщо необхідно скачувати відео/аудіо із vkontakte.ru)

  •Редактировать

  Раніше Програми для конвертації відео - 7 безкоштовних відеоконвертерів | Пізніше Безкоштовні програми для створення ігор без програмування

  Один коментар на публікацію “Програми для скачування торентів: 3 безкоштовних торент-клієнта”

  1. Alex пише:

   Мене не один раз рятувала функція "Планувальник". На роботі сиджу за власним ноутом, на якому весь час працює торент. І для того, щоб не завантажувати інтернет-канал налаштовую швидкість у різні дні по різному :)

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти