Програми для Скайпа (Skype): 6 корисних утиліт

Категорії статей: веб ; 12.01.2012

WebCamMax - досить просунута утиліта, що призначена для роботи з веб-камерою. Ця програма додає різноманітні ефекти до відео, що транслюється по мережі Skype. Проте програму можна використовувати не тільки у Skype, але і разом із такими програмами як ICQ, MSN, AIM, Camfrog, Paltalk, ANYwebcam, Yahoo, Stickam.

Програми для Скайпа

Утиліти для Skypeпрограма для Skype  Scramby - програма для зміни (спотворення) голосу. Програмний пакет містить 26 голосів та 43 фонових звука, які призначені для емуляції певної місцевості, де повинен знаходитись абонент у момент розмови.
Щоб налаштувати програму для роботи із Skype заходимо в інструменти>>>налаштування>>>основні>>>налаштування звуку та навпроти "аудіовхід" вибираємо "Scramby Microphone". Тепер ваш голос буде спотворюватись по певній схемі при спілкуванні через скайп =)

Інтерфейс програми досить зручний, налаштувань небагато - все що необхідно програма налаштує сама, вам досить лише вказати яку саме звукову плату використовувати, та, якщо це необхідно, призначити гарячі клавіші для тих чим інших операцій.програма для Skype  SAM - Answering Machine - автовідповідач для Skype. Програма дозволяє записати звукове вітання або текстове повідомлення для відповіді на вхідний дзвінок. Після відтворення вітання SAM запише повідомлення абонента для подальшого його прослухування. Програма проста в установці і налаштуванні і повністю безкоштовна. Є російський інтерфейс.програма для Skype  Pamela - Voice and Text messaging answering machine for Skype - ще один автовідповідач для Skype. Програма має безліч функцій та багато різних налаштувань. На сайті розробника доступні версії для платного і безкоштовного використання. Безкоштовна версія дещо урізана, але повністю працездатна.Є російський інтерфейс.програма для Skype  Hot Recorder - програма дозволить вам записати ваші Skype розмови. сайт програмипрограма для Skype  CyberLink YouCam - перша програма із нашого списку застосовується для роботи із веб-камерою у Skype, AIM, Yahoo Messenger, Windows Messenger.

Ця програма дає можливість додавати 5 типів відео ефектів:
• тривимірні відео-ефекти
• ефекти емоцій - більше чим 20 ефектів
• різні рамки - ці ефекти додадуться до фото або відео
• спотворення - ефекти кривого дзеркала і т.п.
• малювання - дозволяють зробити відеочати більш виразними, створювати дизайни
• різноманітні фільтри - усілякі ефекти як, наприклад, на телебаченні сайт програмипрограма для Skype  Skype Backup Tool - програма для резервного копіювання ваших контактів і історії

•Редактировать

Раніше Програми для вивчення англійської мови: 9 ефективних помічників | Пізніше Програми для креслення на комп'ютері

Коментарі (2) на публікацію “Програми для Скайпа (Skype): 6 корисних утиліт”

 1. Гуцулка пише:

  А для чого використовувати всі ці ефекти? Мені здається, що скайп призначений для спілкування, а не для зйомки відео і його обробки. Також не можу зрозуміти, для чого зберігати контакти, якщо вони всі зберігаються на сервері, як я зрозуміла.

 2. Тарас пише:

  Взагалі-то Skype - це програма для вашої розваги. Необов'язково його використовувати лише для того, щоб спілкуватися з кимось. А всі ці доповнення лише розширюють можливості цієї програми в області розваг.

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти