Програми для створення меню DVD дисків

Категорії статей: відео ; 27.03.2013

Сьогодні розповім про пару програм, за допомогою яких, ви без проблем зможете швидко створити будь-яке DVD-меню. Якщо вам досі здавалося, що це складно, то можу лише сказати, що ви помиляєтеся. Нижче описані програми Super DVD Creator і DVD-Lab Pro зроблять процес створення меню для DVD легким та цікавим! Тепер ви зможете створювати власні збірки улюблених фільмів із зручною навігацією по фрагментам, що дуже важливо при перегляді відео на звичайному плеєрі DVD. Програма для створення меню DVD дисків Super DVD Creator

Розробники Super DVD Creator, вбудували в програму три утиліти:

  1. Конвертер відео файлів в VOB формат, для створення фрагментів фільму. Підкреслю, що можна зконвертувати вже існуючі файли VOB - це згодиться якщо хочете понизити розмір фільму або обрізати його.
  2. Створення DVD меню, з подальшим записом на DVD і створенням авто запуску для меню
  3. Запис фільмів на DVD.

Отже, запускаємо конвертер. Мінімум кнопок і усіляких примочок, все зрозуміло - вже добре, але хочу відзначити і недолік - не можна налаштувати розширення в пікселях для відео, що було б корисне для ноутбуків або просто домашніх комп'ютерів.

Початок і кінець фрагмента, якість і формат екрану - ось все, що пропонує вибрати Super DVD Creator в своєму конвертері - не багато, але нам потрібно лише створити меню і тому переходимо на наступний Цяп і дивимося як програма працює там.

Клікаєм по кнопці " DVD compiler " тут ще простіше, весь процес створення DVD-меню розробники Super DVD Creator умістили в одному вікні.

Вибираємо фонову заставку для меню (можна свою), а в нижній частині додаємо фрагменти фільму і вказуємо формат екрану(16:9 чи 4:3). Далі, варто звернути увагу на функцію додавання тексту в меню і фонової музики, на цьому процес створення меню закінчений, залишається лише записати DVD, що вийшов. Це можна зробити як в самій програмі, так і за допомогою будь-якої іншої записувалки DVD, наприклад Nero.

Технічні характеристики:

Вага: 10.2 mb

Інтерфейс: Англійський

Основні мінуси:

  • можливостей мало, зможете зробити лише простеньке меню. Проте для домашнього перегляду більше і не треба ; ) Програма для створення меню DVD дисків DVD-lab PRO

Досить потужний інструмент, він сповна здатен створити меню професійного рівня. У DVD-lab Pro розробники приділили особливу увагу тонким налаштуванням ефектів та унікальним елементам меню. У програмі є можливість створити красиві анімаційні ефекти, наприклад пересування кнопок при виборі. Можна зробити слайд-шоу із зображень, наприклад для презентації або улюблених фотографій для зручного перегляду на телевізорі. Також DVD-lab Pro може зробити режим читання DVD диска у форматі караоке. Проте, програма досить складна, і доведеться витратити час на її освоєння. Але вона вартує ваших виртат часу при своїх широких можливостях

Технічні характеристики:

Вага: 27.3 Мб

Інтерфейс: Англійський сайт програми

Основні мінуси:

  • Досить складний інтерфейс. В цілому, все що може знадобиться в програмі є. Програма для створення меню DVD дисків DVDStyler

DVDStyler - безкоштовна програма від розробника " DVDStyler Team ", яка дозволяє проводити DVD-авторинг. За допомогою цієї програми ви отримаєте можливість з будь-якого відеоролика або серії роликів створити один DVD-образ зі всіма відповідними функціями.

У набір можливостей програми DVDStyler в першу чергу входить можливість створення інтерактивного меню, за допомогою якого користувач дістає доступ до вмісту диска. Для зручності роботи сама програма має можливість записувати диск з вже готовим меню.

< img title= " DVDStyler " src= " /img/0002/03/DVDStyler-picture.jpg " alt= " DVDStyler " " 550 " / >

DVDStyler

Простота роботи забезпечується тим, що користувачеві відразу доступно на вибір декілька шаблонів, з яких він вибирає найбільш відповідний. З їх допомогою можна швидко створити власне меню для диска.

До списку підтримуваних форматів можна віднести MPEG, AVI, MP4, WMV, OGG, MOV, а також деякі інші формати файлів, з якими стикаються користувачі в роботі. Серед підтримуваних звукових форматів варто відзначити MP2, MP3, MPEG4, MPEG2, DIVX, AC-3, XVID. При цьому за допомогою даної програми можна створити образ з використанням декількох файлів різних форматів.

Інтерфейс програми реалізований на основі принципу drag&drop, тобто для використання того або іншого файлу або шаблону досить просто перетягнути його у відповідне вікно. Меню DVD диска створюється на основі векторної графіки, також можна імпортувати інші файли для створення фонів і так далі

Користувач самостійно вибирає не лише зовнішній вигляд створюваного меню, але і розташування елементів, активних кнопок і т.п. Він підбирає шрифти, основні кольори, розміри кнопок і інше на власний розсуд. сайт програмиПідводячи підсумок, скажу що залежно від складності та якості DVD-меню залежить, яку програму краще вибрати. Для простого і швидкого створення простеньких менюшек вам в допомогу - Super DVD Creator, для тих, хто хоче зробити що-небудь більш складне в допомогу DVD-Lab Pro або DVDStyler.

•Редактировать

Раніше Як поставити пароль на папку: огляд 2 найкращих програм | Пізніше Програми для складання і вирішення кросвордів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти