Програми для вивчення англійської мови: 9 ефективних помічників

Категорії статей: інше ; 12.01.2012

На даний момент створено багато програм, що допомагають вивчати англійську мову. У цій статті я підібрав декілька програм з різних категорій. Є як платні так і безкоштовні, але якісні програми.

Перше з чого потрібно, напевно, почати - це словники. Хороший і зручний словник просто необхідний. Нам потрібно, аби окрім якісного перекладу, словник давав можливість прослухати слова і словосполуки, озвучені носіями мови, - це дуже корисно. Потім розглянемо декілька програм для вивчення граматики, і декілька програм з вправами і тестами.

СловникиПрограма для вивчення англійської мови  - multitran Multitran - автоматичний електронний словник-перекладач (онлайн і оффлайн версія). -Перекладає з англійської, німецької, французької та інших мов на російську і навпаки. -Багато спеціальних режимів для професіоналів, яких можна легко налаштовувати. -Можливість імпортувати словарні статті, а також редагувати наявні в словнику. -Можна легко додати нові англійські і російські слова або цілі фрази, які Мультітран не розпізнавав раніше. -Можливість переглядати слова в алфавітному порядку, як в класичних словниках (при цьому є можливість задавати певну тематику). Це чудовий вибір якщо вам потрібен якісний словник. Недоліків не помічено, одним словом - маст хев:) сайт програмиПрограма для вивчення англійської мови  - ABBYY Lingvo ABBYY Lingvo - не для кого не секрет, що це дуже якісний і багатофункціональний словник. У нім містяться словарні модулі по багатьом темам і галузям, наприклад, комп'ютери, політика, медицина, юриспруденція і так далі. Переклад здійснюється відразу по всіх словарних модулях з прикладами вживання з англомовних газет, журналів та розмовної мови. Близько 15 000 слів озвучено носіями мови.
ABBYY Lingvo x3 - дуже зручний у використанні. Надається функція перекладу після наведення курсора на слово, або переклад при одночасному натисненні однієї з функціональних клавіш і кліці мишкою по слову. Друга функція мені подобається більше, оскільки, не завжди радує, коли кожного разу при попаданні курсора на текст випадає картка перекладу слова - інколи дратує. А ось переводити слова натискуючи, наприклад, «Alt+Права кнопка миші» - легко і зручно. Ця функція витягує майже будь-який текст з будь-якого вікна. При чому напрям перекладу автоматично переключається залежно від того, по російському слову ви клацнули чи англійському. сайт програмиПрограма для вивчення англійської мови  - МультіЛекс МультіЛекс - ще один хороший словничок, з якісним перекладом. Він включає велику базу тематичних словників, тому буде корисний і для тих, хто вивчає мову і для перекладачів. Функція перекладу по наведенню мишки на слово також присутня, вона налаштовується для максимальної зручності використання. Вигляд інтерфейсу ви також можете налаштувати за своїм смаком. Словник створений російськими розробниками, проте, озвучування слів робилося носіями мови.

ГраматикаПрограма для вивчення англійської мови  - English Grammar English Grammar - простий підручник створений у вигляді контекстної довідки *.CHM. У нім 130 уроків. Кожен урок супроводиться детальними російськими коментарями, які допомагають зрозуміти суть викладеного. Все описано дохідливо, для «чайників». Присутній пошук. Занять і вправ в нім немає, це просто довідник, який може знадобитися у будь-який момент. сайт програми

Вправи і тестиПрограма для вивчення англійської мови  - Fvords Fvords - набір тестів і вправ по граматиці. Представлені вправи по декількох темах, в кожній темі від декількох десятків, до декількох сотень карток. Є вправи, в яких з російського слова або речення потрібно вибрати правильний варіант перекладу, або з набору англійських слів побудувати речення. Для нормальної роботи програми потрібно встановити, як мінімум, основну базу слів і словосполук, проте доступні ще і додаткові бази, які нададуть ще більше тестів. Бази потрібно встановлювати перед установкою програми. В цілому інтерфейс програми простий і зручний. Потрібно зауважити, що в додаткових базах є дуже складні слова і словосполуки, з якими впоратися буде важко не лише новачкам.Програма для вивчення англійської мови  - English Puzzle English Puzzle - безкоштовний набір вправ, в яких ви повинні зібрати речення із запропонованих слів, після того, як вони були озвучені. Тут тренується сприйняття англійського на слух. Ви повинні розташувати блоки із словами в правильну послідовність. Ідея програми полягає в тому, що не так важливо саме вивчити англійську мову, як навчитися думати по-англійськи. У стандартному наборі, який йде разом з програмою є всього декілька речень, тому останні потрібно викачати окремо і встановити.Програма для вивчення англійської мови  - Sentence Exerciser Sentence Exerciser - безкоштовна програма з простеньким інтерфейсом, яка містить в собі тести по граматиці. Тут є вправи на постановку дієслів в правильній формі в тому або іншому часі, відмінювання дієслів, переклад слів і словосполук. Всі відповіді потрібно не просто вибирати, а вписувати. пошукEnglish Test - TOEFL тест для визначення рівня володіння англійською мовою. Спочатку ви повинні вказати який, на вашу думку, рівень відповідає вам. Потім ви проходите всі завдання тесту і в кінці виводяться результати за шкалою Basic - Intermediate - Advanced. Результати оцінюються окремо по трьох параметрах: Grammar, Listening і Reading.

•Редактировать

Раніше Програми для малювання: огляд віртуальних полотен | Пізніше Програми для Скайпа (Skype): 6 корисних утиліт

Коментарі (4) на публікацію “Програми для вивчення англійської мови: 9 ефективних помічників”

 1. Intangle пише:

  Потребу у написанні правильного слова, а не у виборі, як зазвичай це роблять у тестуваннях з англійскої мови вважаю дуже корисною. Особливо для людей, які зазвичай маюсть розсіяну увагу

 2. MixFix пише:

  Довгий час користуюся платним Pragma, в принципі, особливих відмінностей між різними програмами не зміг побачити, будь-яким розробкам ще дуже далеко до коректного перекладу з іноземних мов. Тут без впровадження штучного інтелекту ніяк не обійтися:) А от переклад з\на російську\українську виконується досить якісно..

 3. Тарас пише:

  Пробував користуватися багатьма програмами, але жодного толку від них не отримав. Для вивчення англійської мови краще всього наймати репетитора. Він зможе підказати і помилки у вимові, і в побудові речення, і відповість на усі питання.

 4. Гуцулка пише:

  Все одно для того, щоб наймати репетитора і не витрачати гроші на вивчення основ, можна просто вивчити хоч би елементарні правила і алфавіт. Тим паче, що зараз дуже багато чому учать ще в школі.

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти