Програми для Wi-Fi: пошук точкок доступу Wi-Fi і створення хотспотів

Категорії статей: веб ; 26.11.2013

Програми з цього набору призначені для пошуку і створення хотспотів Wi-Fi. Ті з них, які займаються пошуком точок Wi-Fi, представляють користувачеві ряд зручностей. При пошуку точок програма може проаналізувати стійкість з'єднання і відсортувати по потужності сигналу і деяким іншим параметрам. Крім того, деякі програми мають бази даних хотспотів, і ви можете знаходити найближчу від вас точку Wi-Fi. Всі точки будуть представлені на карті.

У той же час, ряд програм для Wi-Fi забезпечують будь-якому користувачеві можливість створення своїх хотспотів. Для цього не потрібно бути просунутим користувачем або адміністратором, оскільки вам потрібно буде вказати лише декілька базових параметрів. Необхідно дати своїй мережі ім'я і, при необхідності, встановити пароль. Створивши свою точку Wi-Fi, ви зможете надати доступ в інтернет іншим користувачам. При цьому тип вашого інтернет-з'єднання не має значення. Такі програми ідеальні для створення безпровідної мережі будинку, в офісі, на масових заходах і так далі Зручність програм полягає ще і в тому, що ви зможете контролювати діяльність користувачів в мережі інтернет, забороняючи їм відвідувати певні сайти, і записуючи всі ті сайти, які користувач відвідав. Це зручно для контролю дітей.

Є також програми для аналізу всього трафіку що проходить через безпровідну мережу (наприклад, CommView for WiFi). Такі програми можуть бути корисні програмістам, і веб-майстрам, які працюють з мобільними версіями сайтів і додатків.Програма для  Wi-Fi - MyPublicWiFi MyPublicWiFi (скачати)
Програма, що дозволяє організовувати хотспоты Wi-Fi. За допомогою неї ви зможете перетворити свій комп'ютер на точку доступу Wi-Fi з можливістю відстежування адрес відвіданих сайтів і вбудованим файрволлом. Ця програма є ідеальним рішенням для організації тимчасової точки виходу в інтернет в готелях або на масових заходах, або для розширення Wi-Fi покриття у вашому будинку. Ви можете налаштувати MyPublicWiFi таким чином, що програма блокуватиме спроби доступу до певних сайтів і веб-сервісів (наприклад, файлообмінних). При цьому програма фіксує адреси сайтів, відвіданих через ваш хот-спот і записує їх в текстовий файл. Інтерфейс MyPublicWiFi інтуїтивно зрозумілий - аби організувати точку доступу, вам досить вказати ім'я мережі і пароль доступу до неї (для забезпечення безпеки точки доступу в MyPublicWiFi використовується шифрування WPA2). Створивши хот-спот, ви зможете переглядати дані користувачів, що під'єднався до нього (IP і Mac адреса, ім'я пристрою і так далі).

Ключові особливості і функції програми
-роздача доступу в інтернет по безпровідних каналах зв'язку (Wi-Fi);
-підтримка шифрування WPA2;
-вбудований файрволл;
-ведення логів.

-1 Мб
-Freeware сайт програмиПрограма для  Wi-Fi - MaryFi MaryFi (скачати)
Це безкоштовний і простий у використанні роутер безпровідних мереж для Windows 7. За допомогою Maryfi ви зможете роздавати доступ в інтернет зі свого комп'ютера - не важливо, чи користуєтеся ви для виходу в глобальну мережу кабельним модемом, стільниковим телефоном або Wi-Fi. Інші Wi-Fi пристрої (смартфони, лептопи, плеєри і так далі) бачитимуть ваш хот-спот і зможуть під'єднуватися до нього, як до будь-якої іншої точки доступу Wi-Fi. Обмін даними при цьому відбувається за безпечною технологією WPA2 і захищається паролем. Maryfi також дозволить вам «розшарити» для мережевих користувачів теки на своєму комп'ютері. При роздачі інтернету по Wi-Fi ви можете дозволити або заборонити використання тих або інших мережевих протоколів (FTP, IMAP, SMTP, POP3, HTTPS і так далі). Під час роботи програма згортається в системний трей.

Ключові особливості і функції програми
-роздача доступу в інтернет по безпровідних мережах;
-розшарення тек по Wi-Fi;
-безпечний обмін даними за технологією WPA2.

Спеціальні вимоги програми
-встановлений Microsoft Virtual Wi-Fi Miniport Adapter.

2.1 Мб
Freeware сайт програмиПрограма для  Wi-Fi - Easy WiFi Radar Easy WiFi Radar (скачати)
Ця програма дозволяє автоматично знаходити і підключатися до безкоштовних безпровідних точок доступу WiFi. Вона допоможе вам легко і швидко знайти і підключиться до безпровідної точки WiFi буквально за допомогою лише одного кліку миші. Easy WiFi Radar потрібно просто запустити і чекати, коли поряд з вами з'явиться відповідна точка доступу.

Ключові особливості і функції програми
-простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми, з яким зможе розібратися навіть недосвідчений користувач;
-можливість автоматичного пошуку безкоштовних безпровідних точок доступу WiFi;
-можливість автоматично підключатися до знайдених точок;
-можливість наочно відображувати знайдені точки;
-можливість відображувати потужність сигналу точок WiFi.

Обмеження безкоштовної версії
-ознайомлювальний період закінчується після установки 20 підключень.

2,1 Мб
FreewareПрограма для  Wi-Fi - Virtual Router Virtual Router (скачати)
Безкоштовна програма з відкритим кодом, що дозволяє перетворити комп'ютер на Wi-Fi спот (роутер для безпровідних мереж). Аби організувати роздачу Wi-Fi, вам досить вказати лише декілька базових параметрів (ім'я мережі, пароль і так далі). За допомогою Virtual Router ви зможете роздавати по безпровідних мережах практично будь-які види підключення до інтернету - LAN, Dial-up, кабельні з'єднання і так далі. При цьому ваша мережа буде повністю захищена, оскільки в Virtual Router обмін даними зі всіма приєднаними до мережі пристроями здійснюється за технологією WPA2 - одному з найбезпечніших алгоритмів шифрування.

Ключові особливості і функції програми
-роздача доступу в інтернет по безпровідних каналах зв'язку (Wi-Fi);
-простота використання;
-безпека обміну даними в мережі.

Спеціальні вимоги програми
-NET Framework 3.5.

1,3 Мб
FreewareПрограма для  Wi-Fi -  WiFi SiStr WiFi SiStr (скачати)
Це дуже маленька утиліта, що дозволяє постійно відображувати потужність сигналу Wi-Fi.

Ключові особливості і функції програми
-Програма має дуже маленький розмір.
-Можливість налаштовувати відображення потужності сигналу Wi-Fi.
-Всі налаштування можна задавати, клацнувши правою кнопкою миші у вікні програми.
-А клацнувши лівою кнопкою мишки і утримуючи її можна перетягувати вікно програми в будь-яке місце екрану просто переміщаючи курсор.

Спеціальні вимоги програми
.NET Framework 1.1 або вище.

7,47 Мб
FreewareПрограма для  Wi-Fi - CommView for WiFi CommView for WiFi (скачати) | дзеркало Це потужний аналізатор безпровідних мереж, неймовірно продуктивний і функціональний. Програма займається тим, що перехоплює кожен передаваний мережевий пакет. Після аналізу, ви зможете отримати безліч корисної інформації. Вам буде доступний список всіх точок доступу, рівень сигналу кожної з них, статистика пакетів по кожній точці доступу, статистика пакетів по використовуваних протоколах і багато що інше. Для чого можуть бути корисні ці відомості? В першу чергу, ці дані будуть необхідні мережевим адміністраторам для діагностики неполадок в роботі мережі і їх усунення. Окрім цього, аналіз таких передаваних даних може бути корисний у ряді інших випадків. Передавані зашифровані пакети можуть бути розшифровані в тому випадку, якщо є відповідні ключі WPA або WEP.

Окрім вищепереліченого, програма оснащена підсистемою VOIP, яка дозволяє аналізувати і записувати всі з'єднання, які були встановлені при використанні стандартів SIP або H.323. Для аналізу доступні більше 70 протоколів. Є деревовидне відображення шарів і заголовків для кожного протоколу.

Ключові особливості і функції програми
-сканування і захват всіх мережевих пакетів від всіх точок доступу;
-підтримка стандартів 802.11a, 802.11b, 802.11g і 802.11n;
-робота із зашифрованими пакетами;
-детальна статистика по кожній з точок доступу і протоколу;
-налаштування сповіщень про незвичайну мережеву активність;
-offline режим роботи для аналізу даних без підключення до безпровідного адаптера;
-пошук і пакетів в потрібному для користувача форматі;
-моніторинг навантаження на безпровідну мережу;
-функція збереження всіх захоплених пакетів;
-одночасна робота з декількома мережевими адаптерами.

38 Мб
SharewareПрограма для  Wi-Fi - Wi-Fi HotSpot Creator Wi-Fi HotSpot Creator (скачати)
Програма, що дозволяє перетворити ваш комп'ютер на точку доступу Wi-Fi (т.з. "хотспот"). Використовуючи Wi-Fi HotSpot Creator, ви зможете роздавати через комп'ютер доступ в інтернет по безпровідних мережах. Програма використовує ту ж технологію, що і комерційні Wi-Fi роутери. При цьому ваша мережа знаходиться в цілковитій безпеці від зловмисників - адже доступ до неї дається лише тим користувачам, які знають пароль. Програма легка в установці і проста у використанні - все, що вам потрібно зробити, аби перетворити комп'ютер на хотспот Wi-Fi - це заповнити декілька полів (назва мережі, пароль і так далі).

Ключові особливості і функції програми
-використання комп'ютера як Wi-Fi роутера;
-безпечний обмін даними за технологією WPA2;
-простота установки і використання.

Спеціальні вимоги програми
.NET Framework 4.

936 Кб
FreewareПрограма для  Wi-Fi - WifiSpot WifiSpot (скачати)
Програма, за допомогою якої ви зможете перетворити комп'ютер на віртуальний роутер Wi-Fi. Це дозволить іншим безпровідним пристроям (ноутбукам, планшетам, смартфонам і так далі) під'єднуватися до комп'ютера по Wi-Fi і використовувати його з'єднання з інтернетом. Безпровідна мережа, що створюється за допомогою WifiSpot, захищена за технологією WPA2 і дозволяє «розшарити» практично будь-яке з'єднання з інтернетом (навіть з іншої Wi-Fi мережі). Програма може автоматично перезапускати мережу в разі її падіння, а також дозволяє роздавати не лише доступ в інтернет, але і доступ до файлів.

Ключові особливості і функції програми
-організація доступу в інтернет через хотспот Wi-Fi;
-обмін файлами в безпровідній мережі;
-підтримка WPA2.

Обмеження безкоштовної версії
-при інсталяції програма пропонує поміняти дефолтну пошукову систему і домашню сторінку в браузері, а також встановити непотрібне стороннє ПО.

Спеціальні вимоги програми
NET Framework 2.

513 Кб
FreewareПрограма для  Wi-Fi - WeFi WeFi (скачати)
Програма для пошуку доступних хотспотів Wi-Fi. Крім того, програма дозволяє отримувати інформацію про онлайн-статус і місце розташування своїх друзів. По заявах розробників програми, в її базі містяться дані про 100 мільйонів точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Програма підтримує автозапуск, може автоматично визначати хотспоти і підключатися до них (включаючи точки доступу, що вимагають підключення через веб-сторінку і точки доступу, що вимагають, аби користувач спочатку прийняв умови використання, вказані на веб-сторінці). У списку виявлених хотспотів WeFi показує відповідні категорії і рівні сигналу. Місцезнаходження доступних хотспотів можна проглянути на карті, вказавши назву міста. Користувач може вибирати режим підключення до Wi-Fi і використовувати як будь-які, так і лише перевірені хотспоти.

11,62 Мб
Freeware сайт програми

•Редактировать

Раніше Програма для роздачі wifi: роздаємо WIFI без роутера | Пізніше Програми для дизайну квартири: сам собі архітектор

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти