Слухати онлайн радіо безкоштовно: відтепер це не проблема!

Категорії статей: веб ; 24.08.2011
Запити типу "скачати музику безкоштовно без реєстрації" знаходяться в топі пошукових запитів. І це зрозуміло, адже музика, це мабуть найпопулярніший вид контенту, який до смаку практично кожному користувачу інтернету. Музику слухають всі, музику слухають завжди, і, само собою, всі її шукають ( наприклад в тому ж вконтакте.ру, див. замітку про скачування музику з контакта ). Проте, не завжди процес пошуку приємний, адже від пропозицій зареєструватися або відправити платну смс через деякий час починає нудити. Аби назбирати пристойну колекцію музики доводиться скажімо так, добре попрацювати. Проте, ця ситуація в останній час дещо змінилася. З'явилися альтернативи по видобутку аудіо-контенту, особисто я для себе відкрив їх зовсім недавно)) Мова піде про онлайн-радіостанції. Так, саме про інтернет-радіо. Фішка в тому, що у наявності присутні тисячі радіостанцій, які транслюють музику лише певного стилю або навіть певного виконавця. І що не менше важливо, такі канали транслюють музику в чистому вигляді, тобто без реклами і без монологів ведучих. Не варто мабуть акцентувати увагу на тому, що така музика досить актуальна, так как її відбором зайняті професійні діджеї? Отже залишається лише натиснути кнопку "record" і mp3-файлы слухняно зберігаються на жорсткому диску компа.

програма для прослухування онлайн-радіо Програм для прослуховування онлійн-радіо досить багато, особисто я вибрав для себе Radiosure . Досить простий та ненав'язливий інтерфейс, всі необхідні інструменти у наявності. Можна, наприклад, обмежити список радіостанцій, що виводяться, лише українськими. Для цього у віконце пошуку введіть "укра" і о диво - українські радіостанції відсортований по стилях і напрямах. Просто манна небесна для меломана. Потрібні російські канали? Немає проблем. Поп, рок, лірика, інструментал, амбієнт, усілякі топи і гарячі хіти? Та будь ласка. Бажаєте канал, який транслює лише Висоцького або Kiss 24 години в добу? Звичайно! Необхідна українська весільна музика? І такий канал є. Причому збережений контент не вимагає редагування, немає потреби щось вирізати і перейменовувати, всі композиції сортуються по теках радіостанцій з іменами вигляду "виконавець-композиція". Проте, якщо все таки виникне необхідність підрізати якусь mp3-композицію, то завжди можна скачати програму для обрізання музики. Отже докучливий запит "скачати музику безкоштовно без реєстрації" не настільки вже і актуальний, вам не здається?

•Редактировать

Раніше Словник компютерного жаргону (сленгу) | Пізніше Програми для створення відео: 16 програм для відеомонтажу

Коментарі (2) на публікацію “Слухати онлайн радіо безкоштовно: відтепер це не проблема!”

  1. Serjao пише:

    А я слухаю радіо прямо з додатку в контакті. Для цього потрібно лише браузер та флеш, встановлений комп'ютері. Доречі у них дуже великий набір радіостанцій для прослуховування.

  2. admin пише:

    Кожному своє, мені, наприклад, зручніше просто клацнути іконку на робочому столі..лише два кліка і ХХХХХ радіостанцій у твоєму розпорядженні )

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти