Теми для Google Chrome: як встановити?

Категорії статей: sistem ; 15.06.2014

Як і багато інших браузерів, Google Chrome має вбудований функціонал для зміни тем оформлення. Вам не доведеться шукати в інтернеті сайти з темами, скачувати і встановлювати їх самостійно - розробники браузеру надали користувачам можливість встановлювати теми для Google Chrome всього за пару кліків миші.

Аби встановити тему оформлення, вам потрібно зайти в налаштування браузеру, натиснувши на іконку з гайковим ключем в панелі інструментів браузеру. Далі тисніть - "Налаштування(Настройки)". Тут ви побачите кнопку "Выбрать тему".

Саме це нам і потрібно, жмакаємо по ній та попадаємо в галерею тем Google Chrome.

На загальній сторінці галереї теми відображуються у вигляді превью, при наведенні курсору на нього ви побачите кнопку "бесплатно". Клацнувши по цьому напису, ви встановите тему, якщо клацнете в будь-якому іншому місці превью, то побачите збільшений скріншот теми, де також можна клацнути по "бесплатно" і встановити тему (або не встановлювати, натиснувши на хрестик в правому куті віконця)).

Якщо вам не подобається встановлена тема, то завжди можна повернутися до дефолтної теми, для цього вам потрібно знову зайти в налаштування браузеру, натиснувши на іконку з гайковим ключем в панелі інструментів браузеру. Далі ви побачите поряд з "Выбрать тему" кнопку "Восстановить тему по умолчанию".

Якщо вам не сподобалася жодна із стандартних тим, із запропонованих в галереї від Google, ви можете скачати теми для Google Chrome із сторонніх сайтів. Ми не рекомендуватимемо якісь конкретні сайти - їх існує велика кількість. Хочемо лише нагадати, що не варто скачувати файли з підозрілих сайтів, особливо якщо вас просять заздалегідь відправити СМС і т.п. - велика вірогідність, що гроші ви витратите, але залишитеся без теми для браузеру.

Теми для браузеру Google Chrome мають розширення CRX. Якщо викачана вами тема була в архіві, розпакуйте його. Перетягніть файл з темою у вікно браузеру. У нижній частині вікна з'явиться попередження: «Плагіни і теми можуть заподіяти шкоду вашому комп'ютеру. Продовжити?» і дві кнопки - Далі і Відмінити передачу. Якщо ви упевнені в тому, що хочете встановити тему, клацніть по кнопці Далі. Вуаля - тема встановлена!

Як видалити тему для браузеру Google Chrome? Є два варіанти - або встановити нову тему поверх старої , або повернутися до дефолтної теми для Google Chrome (як це зробити, ви вже в курсі).

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти