Вибір сумки для ноутбука

Категорії статей: Ноутбуки ; 19.11.2010

Практично кожен власник ноутбука, хоч раз в своєму житті зтикався з проблемою вибору сумки для транспортування ноутбука. Сумка для ноутбука - це найпоширеніший аксесуар, який забезпечує збереження ноутбука при його транспортуванні і захищає в разі різних ударів і падінь. Такий захист заснований на вживанні усередині сумки різних амортизаторів і фіксуючих пристосувань. Для амортизаторів часто використовується пенорезина.

У різноманітті моделей сумок для ноутбука, присутніх сьогодні на ринку, легко заплутатися. Проте, придивившись до них поближче, можна легко виділити п'ять форматів сумок і чохлів для ноутбуків.

сумка для ноутбука

 • Найпростіші чохли для ноутбука - це теки. Як правило, вони складаються з одного-двох відділень, без ручки для транспортування. Найчастіше виготовлені з неопрену - стійкого до дії води, сонця і тепла матеріалу.

 • Наступний формат, найбільш поширений на ринку, - сумки і портфелі для ноутбуків. Їх відрізняє багатство внутрішнього вмісту - багаточисельні відділення для паперів, ручок, і так далі. Для транспортування можна використовувати ручку або плечовий ремінь. Матеріалом для сумок і портфелів найчастіше служать натуральна або штучна шкіра, поліестер і нейлон - легкі і міцні матеріали.
 • В недорогих сумок відриваються ручки, вони часто примітивні, не оснащені великою кількістю відсіків. Часто основний відсік недорогої сумки це одна велика ємність з простим ременем на липучці, який якимсь дивним чином повинен утримувати дорогий ноутбук усередині ... Тому до вибору сумки для ноутбука потрібно відноситися з повною відповідальністю.

 • До третього формату можна віднести рюкзаки для перенесення ноутбуків, які як і сумки забезпечені великою кількістю відділень. Виготовляються переважно з нейлону.

 • Четвертий формат - це кейси. Відмітна особливість - дуже жорстка конструкція і наявність замку, що дозволяє уберегти ваш ноутбук від чужих рук. Найчастіше виготовляються з міцного і легкого алюмінію, а деколи з твердого пластика.

 • І, нарешті, останній формат - універсальні сумки і валізи великої місткості - це справжній мобільний офіс на коліщатках. У такому поміститься не лише ноутбук, але і портативний принтер або фотоприладдя. Матеріалом для виготовлення зазвичай служить поліестер. У зручності перенесення немає рівних сумці або портфелю, це зручно, якщо ваш комп'ютер завжди з вами, де б ви не були.
 • Сумки мають велику місткість, достатню для того, щоб все потрібне було під рукою під час роз'їздів. Портфелі також досить функціональні і при цьому працюють на ваш імідж, створюючи образ елегантної ділової людини. Для активних людей кращим вибором служитиме рюкзак. Він не перешкодить в довгій прогулянці або поході, а по зручності транспортування завжди може конкурувати з сумкою. Якщо на першому місці для вас безпека, і до того ж ви не збираєтеся пересуватися на дуже великі відстані з ноутбуком в руках - віддайте перевагу досить надійному, але важкому кейсу. І, нарешті, для завзятих мандрівників відмінно підійдуть великі сумки або валізи, що дозволяють організувати мобільний офіс або студію в будь-якій точці земної кулі. Аби упевнитися в тому, що ви зробили правильний вибір в покупці сумки для ноутбука - не полінуйтеся приміряти вибраний чохол. Якщо ви вибрали теку з блискавкою, переконайтеся, що вона не прилягає впритул до ноутбука, оскільки це може зіпсувати зовнішній вигляд ноутбука. При виборі сумки, рюкзака або чохла зверніть увагу на систему кріплення ноутбука у відповідному відділенні. Ремені мають щільно прилягати і не повинні дозволяти ноутбуку бовтатися усередині.

  При виборі сумки для свого ноутбука, дуже складно оцінити амортизуючі властивості сумки, але деяке уявлення все ж можна отримати. Для цього необхідно натискувати на дно і бічні стінки сумки, вони мають бути досить жорсткими, чим товще дно і бічні стінки, тим надійніше сумка захистить ноутбук в разі падіння. Адже при обриві або зісковзуванні наплічного ременя ноутбук падає прямо на асфальт. Тому настійно рекомендуємо звернути увагу на кріплення наплічного ременя, воно має бути виконане з металу, а фіксуючі клямки мають бути міцними і досить жорсткими, для виключення вірогідності від'єднання ременя від ноутбука під час експлуатації.

  Є і інший важливий аспект: зовнішній вигляд сумки може і повинен працювати на свого власника. Навіть якщо чорне китайське "щось" і витримає вагу ноутбука з аксесуарами, то зовні нагадуватиме сумку школяра. Людина в хорошому костюмі з з дешевою сумкою виглядатиме безглуздо. Деякі виробники ноутбуків самі комплектують свої моделі сумками. Але і тут, на жаль, не обходиться без проблем. Наприклад, компанія ASUS комплектує сумками багато компактних моделей. У таку сумку зазвичай не можна умістити нічого, окрім самого ноутбука. Схожа проблема існує і з ноутбуками Sony, та і з технікою інших виробників. Про те, що власникові ноутбука хотілося б носити з собою блок живлення і мишу, багато виробників, схоже, не здогадуються. Загалом, тут є про що поговорити.

  Раз вже мова зайшла про місткість, то місткість сумок для ноутбука може бути різною, часто сумки випускаються під певний типорозмір ноутбука, який визначається діагоналлю і форматом РК матриці. Обов'язково уточніть у продавця, аби сумка для ноутбука була за розміром, оскільки дуже просторі сумки не зможуть забезпечити надійної фіксації ноутбука, а отже і захисту. Що стосується додаткових відсіків для блоків живлення, зовнішніх портативних принтерів, накопичувачів і різних паперів, то вибір залежатиме лише від ваших потреб. Якщо, наприклад, ви окрім безпосередньо ноутбука, не плануєте носити в сумці, то не варто брати великі і громіздкі сумки - виберіть оптимальну місткість для себе.

  Розглянемо детальніше види сумок для ноутбуків:

 • Нейлонові сумки для ноутбука - це найдешевші і найлегші сумки для ноутбуків, мають м'які бічні стінки. Такі сумки мають два істотні недоліки. Така сумка дає ясно зрозуміти оточуючим , що в ній знаходиться ноутбук, і це привертає увагу зловмисників. Другий недолік - це досить швидкий знос, вже через рік експлуатації, сумка повністю втрачає зовнішній вигляд.

 • Шкіряні сумки для ноутбука - як правило, мають менший об'єм, вони важкі, але ідеально личать для керівників, оскільки мають презентабельний вигляд. Крім того вони значно надійніше захищають ноутбук.

 • Рюкзаки для ноутбука - ідеально личать для студентів, вони мають надійні фіксуючі пристосування для ноутбука, крім того, ноутбук надійно прихований від сторонніх очей, здогадатися, що в звичайному, на зовнішній вигляд, рюкзаку лежить дорогий ноутбук дуже непросто. При виборі рюкзака необхідно приділяти особливу увагу надійності кріплення лямок.

 • "Посилені" сумки для ноутбука - це найбільш надійні, важкі і дорогі сумки для ноутбуків, вони відмінно захищають ноутбук при падіннях, вони підійдуть тим, хто переносить ноутбук в суворих умовах польових виходів. Користуються популярністю в наукових експедиціях.
 • Підготовано по зовнішнім джерелам.

  •Редактировать

  Раніше Новий чи відновлений ноутбук ? | Пізніше Як купити принтер?

  Один коментар на публікацію “Вибір сумки для ноутбука”

  1. Serjao пише:

   Рюкзак - це дуже зручна річ для того, щоб носити там ноутбук. Зараз дуже багато моделей зі спеціальними аммортизаціонними вкладками. При чому окрім ноутбука туди можна ще покласти ще багато чого.

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти