Як додати мову в мовну панель

Категорії статей: sistem ; 10.06.2014

Аби додати мову в мовну панель windows, вам потрібно на своєму комп'ютері натиснути на кнопочку «Пуск», потім в меню windows, що розкрилося, вибрати пункт «Панель управління».

Як додати мову в мовну панель


Після чого на вашому комп'ютері відкриється віконце «Налаштування параметрів комп'ютера», в цьому віконці клацніть на «Час, мова і регіон».

Як додати мову в мовну панель


Після чого на вашому комп'ютері відкриється віконце, в якому вам потрібно перейти в розділ «Мову і регіональні стандарти».

Як додати мову в мовну панель


Потім на вашому комп'ютері відкриється віконце «Мова і регіональні стандарти», в цьому віконці вам потрібно вибрати пункт «Мови і клавіатура», в пункті, що відкрився, натиснути по кнопці «Змінити клавіатуру».

Як додати мову в мовну панель


Коли ви натисните по кнопці «Змінити клавіатуру», на вашому комп'ютері відкриється віконце, в якому ви і зможете додати мову в windows.
І так аби продовжити і додати мову в мовну панель, вам потрібно в цьому віконці вибрати пункт «Загальні» і натиснути на кнопку «Додати».


Як додати мову в мовну панель


Коли ви натисните кнопку «Додати», на вашому комп'ютері відкриється віконце для вибору потрібної вам мови.
Для прикладу я розповім вам, як додати українську мову в windows.
І так аби додати українську мову вам потрібно прокрутити вниз, де ви і побачите українську мову, потім потрібно розкрити пункт «Український (Україна)», далі в меню, що розкрилося, розкрити пункт «Клавіатура» і встановити галочку напроти пункту «Українська (розширена)» і натиснути на кнопку «OK».


Як додати мову в мовну панель


Коли ви натисните на кнопку «OK», то у віконці «Мови і служби текстового введення» побачите додану українська мову. Далі аби зберегти параметри, тисніть на «Застосувати» і «OK».
Ось таким ось способом можна додати будь-яку мову в мовну панель windows.


Як додати мову в мовну панель

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти