Як вибрати флешку?

Категорії статей: Переферія ; 03.07.2010

Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку

Могли б ми років десять подумати, що в долоні зможе поміститися картинна галерея, окреме місто і навіть ціла країна?.. Причому за які-небудь декілька хвилин. Флешки вже давно перейшли в розряд повсякденних комп'ютерних дрібничок і не являють собою щось екзотичне та незрозуміле. Сьогодні існують десяткі, навіть сотні моделей цих USB-накопичувачів.

Інформація на флешці може бути записана і прочитана так само, як оперативна пам'ять комп'ютера - практично вмить, при цьому «флешка» може зберігати дані автономно, тобто з вимкненим живленням. Сфера її застосування стає усе більш широкою, а самі пристрої- усе більш всілякими. Тому цей аксесуар треба вибирати у залежності від ваших бажань та потреб. Для того, щоб «перекинути» шкільний реферат досить одних характеристик, а щоби записати файли у форматі DVD, потрібна «флешка» зовсім з іншими параметрами. Спробуємо розібрати всі технічні аспекти флеш-карты - це допоможе вам підібрати ідеальний варіант.

 • 1. Об'єм пам'яті

  Це чи не головна характеристика флеш-карты. Сьогодні на ринку представлені USB Flash з пам'яттю від 1 до 500 Гбайт. У цьому діапазоні найбільш популярні «флэшки» від 4 до 16 Гбайта. Але на навіть 512-мегабайтную карту може поміститися від 500 до 3 тисяч картинок. Фільм у форматі AVI або MPEG можна записати лише на гігабайтний пристрій. Для запису DVD-фільма буде потрібно не менше 4 Гб.

 • 2. Швидкість запису/считування

  Як правило, швидкість запису складає 10 мб/сек., а швидкість считування у півтора рази більше. При виборі Flesh-карти звертайте увагу на такі написи, як «Ultra fast» і «hi-speed», або похідні від них. Ці пристрої володіють високою швидкістю.

  Швидкість запису/считування залежить ще і від специфіки самої інформації. Якщо використовувати накопичувач для перенесення з одного комп'ютера на іншій тексту книги, дипломної роботи або зберігати на нім архів особистих документів - немає проблем. Не важливо, за скільки десятих секунди потрібний файл передасться на комп'ютер. Інша справа - копіювання музичних колекцій або фільмів. Запис одного фільму займе більше часу. І тому вибирати USB-накопичувач треба з найбільшою швидкістю.

 • 3. Надійність зберігання даних

  По практичності «флешкам» немає рівних серед всіх змінних носіїв. Великий і постійно зростаючий об'єм, висока швидкодія і надійність зберігання даних, компактність, низьке енергоспоживання і, нарешті, зручність підключення - ось секрет їх популярності.
  Перевага флеш-карт і в надійності зберігання даних. Інформація, записана на флэш-память, здатна витримувати значні механічні навантаження (у 5-10 разів більші ніж гранично допустимі для звичайних жорстких дисків). Крім того, вона дуже компактна. Розмір Flesh-карты складає від 20 до 40 мм в довжину і ширину, товщина від 3 мм, а вага - від 2,2 грам. Сучасна флеш-память витримує до 100 000 операцій запису на сектор. Якщо щодня користувач повністю перезаписуватиме вміст флеш-диска, то диск витримає десятки років. Але при використанні флешки як робочого інструменту, кількість циклів запису може вимірюватися десятками і сотнями в день залежно від використовуваної для роботи програми. Середній термін служби флеш-карт - 10 років. Доречі, флешку як і звичайний жорсткий диск компютера можна відновлювати за допомогою спеціального софту. В цьому допоможуть програми для форматування флешок.

 • 4. Дизайн

  Сьогодні ємкістю і продуктивністю споживчі характеристики «флешек» не вичерпуються. Важливий також і дизайн. Адже не дарма до цього атрибуту міцно приросло слово «аксесуар». Флеш-карта сьогодні - це не лише зручно, але і красиво. А при схожих технічних характеристиках і ціні ми віддаємо перевагу дизайну. Про це добре знають і виробники. Часто «флешки» виконуються у вигляді прикрас. Існують спеціальні серії стильних флеш-накопичувачів для жінок і для чоловіків. Часто одна модель може бути представлена в різній колірній гаммі, може бути інкрустована стразами. Флешки преміум-классу вигідно вирізняються яскравим та продуманим дизайном, вони також мають багато додаткових функцій, серед яких такі опції як синхронізація файлів, захист паролем, тощо. До таких флешок,як правило, додаються аксесуари - чохол та шийний ремінь. На данний момент великим попитом користуються подарункові флешки з футляром оригінального дизайну.

Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
Як купити флешку
 • 5. Функції захисту інформації

 • Інший напрям в дизайні USB флешок - функціональність. Вона полягає у продуманому створенні більш захищених та стійких до агресивних умов експлуатації флеш-носіїв. Це досягається за рахунок міцних корпусів флешок, що виготовляються із гуми та металу. Термін експлуатації таких виробів значно зростає внаслідок підвищеної водонепроникності та ударостійкості.
 • По матеріалам 003.ru

  •Редактировать

  Раніше Як вибрати TFT (рідкокристалічний) монітор? | Пізніше Як вибрати смартфон?

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти