Як можна прискорити швидкість роботи в інтернеті?

Категорії статей: sistem ; 10.06.2014

1. Можна скачати і встановити браузер Google Chrome.

2. Можна прискорити сам інтернет =)

Якщо з першим все ясно і зрозуміло, то що робити з другим способом? Ви можете перейти на більш швидкісний тариф і отримати приріст швидкості за солідну плату. Або налаштуватися на використання DNS сервера від Google і отримати не такий великий, але такий приємний приріст =)

А тепер трохи детальніше:

Технологія DNS (Domain Name System, система доменних імен), яку по праву можна назвати революційною, придумана в 1983 році Полом Мокапетрісом (Paul Mockapetris). DNS позбавляє кінцевих користувачів необхідності запам'ятовувати безглузді набори цифр IP-адресів, пропонуючи для доступу до сайтів вводити в браузері зрозумілі адреси.

Найчастіше, ми використовуємо DNS сервер, який за умовчанням надає наш інтернет-провайдер. Але якщо Ви вирішите перевірити і протестувати DNS від Google, який із слів його розробників здатний прискорити завантаження сторінок, то ось Вам налаштування:

Для використання служби Google Public DNS слід прописати її адрес в налаштуваннях мережевого підключення замість виданих сервісним інтернет-провайдером: 8.8.8.8 і 8.8.4.4 - відповідно для первинного і вторинного DNS-сервера.

Google DNS

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти