Як поставити пароль на комп'ютер?

Категорії статей: sistem ; 10.06.2014

Як встановити пароль, аби сторонні люди не дивилися фотографії, не встановлювали програми і не міняли що-небудь на вашому комп'ютері?

В більшості випадків, вистачить обмеження доступу до облікового запису. Про такий базовий захист комп'ютера і піде мова в даній статті. Отже.

Звичайно, досвідчені зловмисники обійдуть цей захист. Але таких заходів зазвичай досить для захисту комп'ютера від дітей і недосвідчених користувачів.

За умовчанням, користувачі Windows можуть встановлювати і видаляти програми, міняти налаштування і робити практично все, що завгодно. Це пов'язано з тим, що їх обліковий запис має права доступу до комп'ютера на рівні адміністратора. До того ж немає пароля, отже, комп'ютер ніяк не захищений.

Обмеження прав другорядних користувачів не дозволить їм управляти комп'ютером повною мірою. Вони не зможуть змінювати налаштування адміністратора, встановлювати і видаляти програми, мати доступ до документів, що знаходяться в обліковому записі адміна.

По замовчуванню, на комп'ютері встановлений обліковий запис «Admin» з адміністраторськими правами. Аби захистити або обмежити доступ до ПК необхідно встановити пароль до цього облікового запису. Також, можна створити і гостьовий обліковий запис для інших користувачів.

Якщо обмежитися лише паролем адміністратора і не створювати облікових записів «Гість», то запустити комп'ютер, не знаючи пароля, звичайному користувачу не вдасться.

Як поставити пароль на комп'ютер Віндовс 7

Для того, щоб поставити пароль на комп'ютер windows 7 виконайте наступне: зайдіть в «Пуск» (він розташований в лівому нижньому кутку екрану), перейдіть в «Панель управління» і натисніть «Облікові записи користувачів».

Облікові записи користувачів

Потім перейдіть на вкладку «Зміна пароля Windows». До речі, в цьому підменю можна додати новий обліковий запис або видалити існуючий.

Зміна пароля Windows 7

У вікні, що відкрилося, виберіть «Створення пароля свого облікового запису».

пароль адміністратора

У новому вікні введіть бажаний пароль і підтвердіть його. Також, ви можете придумати підказку для пароля, вона згодиться вам в разі, якщо ви забудете його. Не використовуйте як підказку очевидне питання, відповідь на яке напрошується сама по собі, оскільки її зможе побачити кожен, хто намагатиметься включити комп'ютер.

Як поставити пароль на комп'ютер Віндовс 7

Виконавши вищеописані дії, ви поставите пароль на комп'ютер з Windows 7. Кожного разу при запуску Віндовс запрошуватиметься пароль.

Як встановити пароль на комп'ютер Windows XP

Порядок дій багато в чому схожий з розглянутою вище «Сімкою». Але незначні відмінності тут все ж є, тому зупинимося на них детальніше.

Отже, перейдіть в «Пуск» - «Панель управління».

Як поставити пароль на комп'ютер windows xp

Виберіть категорію «Облікові записи користувачів»

Облікові записи Windows XP

Потім «Адміністратор комп'ютера». На цьому кроці можна створити і гостьовий обліковий запис.

Якщо обліковий запис «Гість» буде включений, користувачі, що не знають пароля адміністратора зможуть працювати на комп'ютері, але не матимуть можливості переглядати захищені файли і теки, а також міняти деякі параметри ПК.

пароль адміністратора комп'ютера

Далі перейдіть в пункт меню «Створення пароля».

як поставити пароль на комп'ютер

У вікні, що відкрилося, вкажіть пароль і, якщо хочете, підказку до нього, потім тисніть «Створити пароль».

На цьому установка пароля на комп'ютер завершена.

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти