Як скачати онлайн відео і музику з будь-яких сайтів

Категорії статей: веб ; 27.03.2013

Для чого потрібен інтернет ? Простий користувач відповість на це питання однозначно: спілкуватися, шукати, качати. Мабуть, це три основні дії, без яких складно представити наш робочий день. А що ж скачують користувачі найчастіше з мережі? Правильно: відео і музику. Часом, для того, щоб зберегти відео з YouTube.com доводиться досить довго шукати це відео на інших сайтах, переходити по безконечних посиланнях, шукати заповітну кнопочку «скачати», а потім годинами чекати завантаження потрібного файлу.

Погодьтеся - це вельми складно і утомливо. Це не говорячи вже про ті сайти, де просто немає функції скачування! Отже є рішення (див. також статтю по темі: програми для скачування музики з контакту ).


 программа для скачування музики і відео з різних сайтів DownloadHelper

Для користувачів браузеру Firefox ця проблема у минулому, адже з'явився довгоочікуваний плагін DownloadHelper. Плагін можна сміливо назвати найпростішим способом для завантаження відео і музики з мережі. Тепер такі популярні сайти як YouTube, Vkontakte.ru Google Video та інші не зможуть встояти під натиском вашого наміру «витягнути» ролик чи музику.

Зручність DownloadHelper полягає в тому, що він вбудовується в браузер і дуже простий у використанні. Після установки він доступний в контекстному меню, яке з'являється по правому кліку миші, і в розділі меню «інструменти» Firefox. Вельми приємною фішкою стала анімована ікона DownloadHelper, яка починає «підморгувати» користувачеві, якщо на сторінці розпізнані об'єкти для скачування. Файли можуть викачуватися як поодинці, так і паралельно.

Підводячи підсумок, можна сміливо заявити, що плагін DownloadHelper, є одним з найзручніших засобів на сьогоднішній день для скачування контента з усесвітньої павутини. Тепер від закачування потрібного файлу вас відділяє лише пара кліків мишею! программа для скачування музики і відео з різних сайтів SaveFrom

SaveFrom - інтернет сервіс, основне завдання якого - скачування онлайн контента ( відео, музики ) .
Аби кожного разу не заходити на сайт, були розроблені плагіни для популярних браузерів ( Opera, Chrome, Firefox, IE, Safari ), цим SaveFrom позитивно відрізняється від DownloadHelper.


До переваг так само віднесемо:

  • посилання на скачку з'являються поряд з потрібним вам відео/аудіо файлом.
  • Список підтримуваних сайтів ( можна поглянути на головній сторінці сервісу ) . На кожному сайті плагін поміщає свою кнопочку " скачати ", частенько, з вибором формату і виведенням розміру файлу.

•Редактировать

Раніше Програма для читання pdf: шість кращих читалок | Пізніше 10 корисних плагінів для WordPress

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти