Як скачати відео з YouTube: швидко та легко!

Категорії статей: веб ; 05.01.2012

Як скачати відео з YouTube

Питання «як скачати відео з YouTube?» виникає у багатьох, адже деколи хочеться мати під рукою вподобаний ролик або закачати його на мобільний чи показати друзям. І після спроб скачати відео з ютуб самостійно (ну немає такої опції) і виникає подібне питання. Можна зрозуміти власників YouTube, вони хочуть аби ми кожного разу йшли на сервіс, збільшуючи тим самим відвідуваність ресурсу, а значить і їх прибутки.

Якщо ви ще не знаєте як скачати відео з ютуб, не засмучуйтесь . Дочитавши до кінця цю статтю все що залишається, так це вибрати для себе найбільш зручний спосіб скачування відео з ютуб і завантажувати свої улюблені ролики без обмежень. Перш ніж перейти до конкретних способів, розділимо їх на категорії:

-альтернативний спосіб скачування
-онлайн-сервіси
-програми для скачування відео з youtube

Розглянемо окремо кожен з них.

Найпростіші (альтернативні) способи скачування відео

1. Як завантажити відео з YouTube за допомогою декількох букв? Так, та ви не помилилися прочитавши про декілька букв. Річ у тому, що якщо дещо змінити адресу ролика, то можна буде його тут же і скачати. Є декілька варіантів додавання, але я вам дам той, яким користуюся коли хочу скачати ролик з YouTube. Отже, все що нам потрібно це додати в адресі ролика дві букви «ss» відразу після www і перед youtube.

Наприклад я хочу скачати наступний ролик з youtube: httр://www.youtube.com/watch?v=fHouPimsDnE

Міняю його на http://www.ssyoutube.com/watch?v=fHouPimsDnE і нас автоматом перекидає на SaveFrom.net, чекаємо пару секунд і вибираємо формат FLV або MP4 і скачуємо ролик. Ви думали, що буде складніше?

Якщо з якоїсь причини вам важко набирати «ss«, тоді наберіть перед ютуб «kick» - http://www.kickyoutube.com/watch?v=fHouPimsDnE результат буде той же - ви викачаєте з YouTube ролик у вибраному форматі. Важко набирати «kick» - тоді спробуйте «kiss» або «save» - як не крути, а ролик ми все одно викачаємо

Онлайн-сервіси

Качаємо відео з YouTube за допомогою спеціальних сервісів. Більшість подібних сервісів, що надають можливість скачати ролики з ютуб влаштовані однаково: копіюєте посилання з youtube, вставляєте його куди треба і отримуєте посилання на скачування. Після чого закачуємо відео до себе на комп.
Ось декілька працездатних на момент написання статті сервісів. Всі вони дозволять скачувати вподобане відео з youtube досить швидко. В будь-якому разі у мене проблем не виникло.

 1. savefrom.net
 2. keepvid.com
 3. kcoolonline.com

Програми для скачування з youtube

1. Скачуємо відео з ютуб за допомогою спеціальних програм. Все що нам буде потрібно цього разу - це встановити на комп'ютер спеціальну утиліту, що дозволяє скачувати відео. Програм досить багато, так що я не викладатиму вам все в асортименті, а запропоную лише декілька найкращих на мій погляд:

 1. Youtube Downloader (скачати)
 2. Streamtransport
 3. VKMusic
Якщо необхідно скачувати відео та аудіо з соціальної мережі vkontakte.ru, пропоную ознайомится із статтею програми для скачування музики з контакту

Як пакетно скачати все відео з Youtube каналу (firefox)

Як пакетно скачати відео з Youtube - BYTubeD BYTubeD

Якщо ви, як і я, любите слухати Youtube відео в плеєрі як звичайні аудіокниги, то напевно вже не раз стикалися з ситуацією коли на каналі одного з користувачів хочеться скачати відразу декілька або взагалі всі відеозаписи.

Це можна робити по одному файлу, а можна в пакетному режимі за допомогою розширення BYTubeD для Firefox. Розширення працює не лише на Youtube каналах, але і на будь-яких сторінках, де розміщено декілька відео файлів.

Сканер викликається з контекстного меню, після чого програма показує прямі посилання на відеофайли і пропонує або експортувати їх в список для завантаження сторонньою програмою (привіт Download master раз на рік), або почати закачування вбудованим в Firefox менеджером завантажень. Останнє не рекомендується робити при скачуванні більше 5 відеофайлів, оскільки завантаження всіх файлів відбувається паралельно. Проте, я викачував більше 40 файлів тривалістю 30+ хвилин кожен, і не відчував при цьому особливих проблем.

Невелика порада. Якщо викачуєте відео з каналу, то незабудьте заздалегідь прокрутити сторінку вниз і довантажити раніші записи, аби сканер зміг їх побачити і додати в список.

Щиро сподіваюся, що тепер перед вами вже не стоїть питання як скачати відео з youtube.

P.S. Можливо після скачування купи медіа-контенту з YouTube вам знадобиться програма для переробки відео та програма для обрізання пісень.

•Редактировать

Раніше Програми для проектування будинків: 10 програм | Пізніше Програми для малювання: огляд віртуальних полотен

Коментарі (5) на публікацію “Як скачати відео з YouTube: швидко та легко!”

 1. Van пише:

  Мені з перерахованих найбільш подобається третій спосіб. По-перше це найшвидший спосіб. По-друге не треба встановлювати різні зайві програми, які теоретично можуть пошкодити вашому єлектронному другу.

 2. admin пише:

  Проблема в тому, що при використанні такого способу часто не дають відразу скачати і годують рекламою, адже реклама це сенс існування таких сервісів. Я використовую программи, тобто перший спосіб

 3. Тарас пише:

  Я теж завантажую файли завжди за допомогою третього способу. Але найчастіше це невеликі файли розмірами до 20-30 мегабайт. А що буде, якщо завантажувати великі файли і раптом станеться розрив зв'язку?

 4. Гуцулка пише:

  А мені встановили спеціальну програму, яка дозволяє автоматично завантажувати будь-який файл, що подобався мені, на мій комп'ютер. Дуже зручна штучка. А якщо стався збій, то потім програма докачиваєт відео з того ж моменту, де обірвалося.

 5. Ігор пише:

  програма супер!

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти