Як вибрати смартфон?

Категорії статей: Переферія ; 03.07.2010

Як вибрати смартфон
Як вибрати смартфон

Окрім функцій звичайного телефону, смартфон можна використовувати для виходу в інтернет, редагування офісних документів у форматі Word і Excel, відправки електронної пошти, і взагалі, на смартфон можна встановлювати будь-які сумісні з ним програми для телефона.

З нестандартних функцій можна відзначити, що смартфон можна використовувати як, наприклад, лічильник калорій, пульт дистанційного керування для DVD-плеера, загалом, для будь-яких цілей, за умови, що для цієї мети створено програмне забезпечення.


Слухаєте музику на мобільних пристроях? У такому разі без програми для обрізання музики не обійтись

Перш за все, зверніть увагу на оперативну пам'ять і процесор. Не вдаючись до технічних подробиць, чим більше мегабайт пам'яті і тактова частота процесора, тим швидше ваш смартфон працюватиме.

Якщо цифри в таблиці технічних характеристик ні про що вам не говорять, зробіть простий тест, який допоможе вам визначитися з вибором: запустіть на смартфоні одночасно MP3-плеер і яке-небудь офісне ПЗ, і спробуйте трохи попрацювати в цій програмі. Якщо ви відмітили пригальмовування швидкості операцій, то від такого смартфона краще відмовитися, оскільки таке поєднання програм найчастіше зустрічається.

Далі зверніть увагу на операційну систему: поки їх існує всього два явні лідери: Symbian OS або OS Windows Mobile Smartphone Edition. Перша простіша по інтерфейсу, оскільки створювалася конкретно для смартфонів, всі елементи інтуітивно зрозумілі, а налаштування всі на виду. Windows набагато складніше, оскільки ця ОС прийшла зі світу кишенькових комп'ютерів, на які вона, у свою чергу, прийшла зі світу персональних комп'ютерів.

Важлива деталь будь-якого смартфона - дисплей, вони розрізняються розміром діагоналі, роздільною здатністю і кількістю кольорів. Чим вище роздільна здатність і кількість кольорів, тим якісніше буде картинка. Тобто, якщо ви любите пограти або багато працюєте з графікою, то беріть дисплей з солідними характеристиками, проте, будьте готові до того, що енергії він споживатиме більше.

І остання деталь - пристрій введення інформації: сенсорний дисплей, повноцінна мініатюрна клавіатура або телефонна клавіатура. Для набору великих об'ємів тексту ідеально підходить повноцінна QWERTY-клавиатура, клавіші великі, текст набирати можна як на клавіатурі звичайного комп'ютера. Сенсорний екран зручний своєю компактністю, букви можна набирати прямо на екрані, або вибирати символи на віртуальній клавіатурі. Самий незручний спосіб введення тексту - телефонна клавіатура, напевно ви знайомі з цим способом введення, практично всі хоч раз в своєму житті та набирали на телефоні SMS.

І останнє, не забувайте, що смартфон - це такий же стільниковий телефон, лише з розширеними функціями, а значить, вибирати його треба грунтуючись на якості зв'язку і стабільності прийому сигналу.

•Редактировать

Раніше Як вибрати флешку? | Пізніше Як вибрати сканер?

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти