Як встановити Flash Player?

Категорії статей: sistem ; 10.06.2014

встановити Flash Player, установка Flash Player, встановити Флеш Плеєр, установка Флеш ПлеєраЯкщо у Вас при роботі в інтернеті коли-небудь виникали проблеми з відтворенням відео або із запуском ігор, то я упевнений відсотків на 99, що проблема у Флеш Плеєрі. Якщо у вас не встановлений Flash Player, то величезна кількість різної інформації в браузері у Вас просто не працюватиме.

Відео на Ютубі або ВКонтакті не програватиметься, більшість ігор також відмовляться завантажуватися, різні банери на сайтах і все інше, що використовує в своїй роботі флеш анімацію, не працюватиме.

При програванні пісень Ви будите бачити ось такого роду помилки:

Або ось такого при відтворенні відео:

Щоб уникнути всіх цих проблем нам потрібно встановити Flash Player. Але перед початком установки хотілося б про цей плеєр сказати декілька слів.

По-перше, цей плеєр необхідний практично кожному користувачеві при роботі в браузері. Оскільки він, як я вже вище сказав, необхідний для завантаження ігор, відео в соціальних мережах, відео уроків, які останнім часом поширилися на просторах Інтернету.

По-друге, перш ніж встановлювати Флеш Плеєр Вам потрібно з'ясувати, що це не такий плеєр як, наприклад, Windows Media Player, який відкривається при відтворенні відео або пісні, там є кнопка стоп, пауза, гучність і так далі. Flash Player це швидше додаток для браузеру, який нам не видно, але він постійно виконує свою роботу завантажуючи весь флеш на сайтах, які ми відвідуємо.

По-третє, потрібно знати, що для кожного комп'ютера потрібно встановити свій Флеш Плеєр. Який Вам потрібно встановити Флеш Плеєр автоматично визначається, відштовхуючись від операційної системи і використовуваного браузеру! Отже плеєр, який використовується для Windows XP в браузері Opera, навряд чи підійде під браузер Chrome в Windows 7. Тому обов'язково потрібно встановлювати той Flash Player, який підійде під Вашу систему і браузер.

На щастя при скачуванні плеєра з офіційного сайту у нас викачується саме те, що потрібно, сайт автоматично нам підбирає потрібну версію. Давайте розглянемо на моєму прикладі як правильно встановити Flash Player.

Установка Флеш Плеєра

Отже, у мене операційна система Windows 7 і мені потрібно встановити плеєр для браузеру Google Chrome. Спершу я його скачаю!

Відкриваю браузер Google Chrome, у адресний рядок забиваю адресу http://get.adobe.com/ru/flashplayer і тисну клавішу «Enter».

Сайт завантажився і тут я бачу, що автоматично програма на сайті визначила, що у мене система Windows 7 і плеєр мені потрібний для браузеру Гугл Хром. Трохи нижче прибираю непотрібну галочку, і тисну «Завантажити». (у вас може бути дещо інша ситуація але нічого складного немає, лише слідуйте інструкціям на сайті)

Вибираю теку для збереження програми і тисну кнопку «Зберегти».

Після скачування закриваємо всі браузери і запускаємо інсталяційний файл. Оскільки дуже часто для плеєра виходять оновлення, нас ще перед установкою запитують, чи встановлювати нові версії автоматично?

Вибираємо пункт "дозволити Adobe встановлювати оновлення", аби всі оновлення встановлювалися автоматично і тиснемо кнопку «Далі».

Відбувається установка Флеш Плеєра, протягом секунд десяти.

Коли установка буде закінчена, нам потрібно натиснути кнопку «Завершити».

От і все, установка Flash Player завершена, на цьому я, мабуть, закінчу! Тепер у Вас навряд чи виникнуть проблеми при відтворенні відео, пісень або завантаженню ігор!

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти