Як встановити Windows

Категорії статей: sistem ; 10.06.2014

Будь-якому користувачеві персонального комп'ютера не перешкодять знання про те, як встановити Windows. На цій сторінці мова піде саме про чисту переустановку windows.

Встановити windows способом "чиста установка" - цей спосіб підійде якщо на комп'ютері система ще не встановлена і ви хочете встановити операційну систему або встановити додаткову, другу систему, на другій HDD. Взагалі, у всіх випадках рекомендують лише чисту установку, щоб в майбутньому не було помилок, збоїв в роботі системи.

Я за пунктами поясню новачкам як це зробити.
Ви зможете скачати Windows 7 плюс активатор до цієї версії, так само скачати Windows Xp , яка успішно оновлюється, не вимагає активації. Аби встановити всі необхідні драйвера на ваш комп'ютер, скористайтеся програмою DriverPack Solution .

1. Для того, щоб встановити Windows способом "чиста установка" вам необхідно скачати (якщо у вас ще немає) образ диска , потім записати образ на CD(DVD) наприклад за допомогою програми Daemon Tools або Alcohol 120% або на флешку ( як встановити Windows з флешки

). Встановлювати заново windows з диска або з флешки - вирішувати вам.

2. Як включити завантаження комп'ютера з диска або флешки.

 • Вам потрібно увійти в BIOS вашого комп'ютера.
  BIOS - це програма, прошита в мікросхемі материнської плати. У цій програмі зберігаються важливі налаштування вашого комп'ютера такі як напруга живлення процесора, множник частоти процесора, час, дата, і ще багато важливих налаштувань. Все управління англомовне.
  Вам потрібний лише пункт, який перемикає черговість носіїв для завантаження.Для входу в BIOS натисніть клавішу Delete при завантаженні ПК. На деяких машинах це може бути інша клавіша, наприклад F8 або F10. Це залежить від моделі материнської плати. При завантаженні системи зазвичай внизу написано яку клавішу потрібно натиснути, щоб увійти.
 • У вас з'явився екран синього кольору з написами по английски, значить ви увійшли в BIOS.
  Є багато різних версій BIOS, тому зображення на картиках може відрізнятися. Шукаємо відділ Boot ( перша картинка ) або Advanced Bios Features ( друга ), далі в нім знаходимо 1st ( або First ) Boot Device, встановлюємо що нам треба: це або щось типу Flash Boot Device - флешка, або CDROM (DVD-ROM). Зберігаємо і виходимо - F10

Як встановити Windows способом

АБО

Як встановити Windows способом

3. Починаємо установку Windows

 • Вставте завантажувальний диск в длисковод або флешку в USB, перезавантажтесь.
  При завантаженні комп'ютера ви побачите напис внизу - " Press any key to boot frome CD or DVD ", натисныть будь-яку клавішу.( це робиться один раз, при наступних перезавантаженнях нічого тиснути немає потреби )
 • Коли з'явитися вікно "Ліцензійна угода ", то можна прочитати його і обов'язково прийняти.
 • Далі з'явитися вікно з розділами HDD. На картинці показаний чистий HDD. Якщо ж ви встановлюєте заново, то будуть показані всі розділи які були. Якщо ОС була встановлена на Drive "C ", і ви хочете встановити Windows теж в "С ", то необхідно цей розділ відформатувати (зауважте, всі дані на цьому диску будуть втрачені, не тільки сама віндовс ). При цьому інформація з інших не зітреться.
  Якщо розділ один, то можна його поділити на декілька .
  Вибирайте - форматувати в системі NTFS. Не встановлюйте нову Windows поверх старої, відформатуйте розділ !!!

Як встановити Windows способом

АБО

Як встановити Windows способом

4. Налаштування в процесі установки windows

 • Після форматування, ПК перезавантажиться. Ви можете відразу зайти в BIOS і перемкнути завантаження на HDD. Або ж не натиснути " Press any key to boot frome CD or DVD ", а просто почекати початку установки.
 • Незабаром з'явиться віконце "Мова і регіональні стандарти ", виберіть потрібні вам налаштування, тисніть "Далі".
 • У вікні "Налаштування приналежності програм" введіть своє ім'я.
 • Наступне віконце просить ввести ліцензійний ключ продукту ( якщо у вас ліцензійна віндовс)
 • Потім буде вікно з ім'ям комп'ютера, можете його поміняти, а поле "пароль адміністратора" залишайте порожнім.
 • Виберіть свій часовий пояс у вікні "Налаштування часу і дати"
 • У наступному вікні залишаємо "Звичайні параметри ", у віконці "Робоча група або домен" нічого не міняємо.
 • На всі подальші налаштування, відповідаємо "Пропустити".

Як встановити Windows Xp способом

Xp або 7

Як встановити Windows 7 способом

5. Завершення установки Wionwows

 • Після всіх налаштувань система перезавантажується, переустановка windows закінчена. < /li>
 • Після установки Xp вам треба встановити необхідні драйвера , хороший безкоштовний антивірус, антишпигун та налаштувати інтернет . Аби встановити всі необхідні драйвера, викачуйте безкоштовну програму DriverPackSolution , яка встановить або обновить всі необхідні драйвера на ваш комп'ютер.

Тепер ви знаєте як встановити Windows, якщо щось незрозуміло, то ставте свої питання в коментарях.

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти