Як зламати сторінку вконтакті ?

Категорії статей: веб ; 17.02.2012

Хочу поділитися зі всіма, хто не довіряє своєму партнерові, або хоче більше дізнатися про нього, тим як зламати сторінку вконтакті або однокласниках. Тобто взнати пароль та логін користувача (подібним чином можна зламати пароль користувача будь-якої соціальної мережі або сайту а не тільки вконтакті чи однокласників).

В першу чергу вам необхідний доступ до комп'ютера, який використовує ваш партнер. Доведеться напроситися в гості і посидіти за його комп'ютером. Попросити його, наприклад, приготувати каву, а тим часом зробити свою "справу" (30-60 секунд). Хоча, якщо партнер зовсім нуб, а таких більшість, то "справу" можна і при ньому зробити, він нічого не зрозуміє. Або, як варіант, запросити до себе в гості, відійти ненадовго і дати можливість йому посидіти за комп'ютером і залогінитися у вконтакті / однокласниках. Звичайно, мотиви ваших дій мають бути більш ніж благородними. Засіб лише для віртуальних Робін Гудів і лише для них!

Але, як кажуть, ближче до справи, точніше до паролів. Отже, як зламати сторінку вконтакті (vk.com, вк ) або будь-якої іншої соціальній мережі? Як взнати пароль та логін? Взагалі може бути 2 ситуації, в першій - пароль збережено на комп'ютері (в браузері), при цьому юзер логіниться "на автоматі", не вводячи пароль кожного разу (тобто пароль під зірочками). У цьому разі нам пароль треба лише витягнути з надр Windows, де він зберігається. У другому - пароль не збережено, користувач "прошарений", він не ставить галочку на "сохранить пароль" і кожен раз набирає його уручну. Тоді необхідно трохи попрацювати аби взнати пароль. Але спочатку про перший випадок, тут допоможе одна із наступних програм.

Програми для відновлення збережених паролів та взлому вк


Як взнати пароль в контактіWebBrowserPassView (скачати) - програма показує збережені паролі для всіх існуючих браузерів, зокрема для Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari.
Ця безкоштовна програма показує паролі того користувача під яким ви в даний момент залогінені в Windows.
***На домашньому компі, як правило, є лише один активний користувач і програма покаже всі збережені паролі без яких-небудь додаткових налаштувань, якщо ж існують інші користувачі, то в налаштуваннях програми (Options>>>> Advanced Options) вкажіть шлях до теки профіля користувача. Запустіть програму з флешки або скачайте і встановіть, програма покаже всі паролі з браузера, у тому числі паролі від контакта і однокласників. сайт програми

 Як взнати пароль в контакті PasswdFinder (скачати) - цей сканер без зайвої тяганини знаходить і відновлює всі паролі на комп'ютері. Він підтримує масу різних програм, включаючи всі браузери, інтернет-пейджери, FTP-кліенти і сервіси віддаленого доступу. Що важливо, програма абсолютно безкоштовна і не вимагає жодних активацій і ключів. Просто встановіть її, запустіть і спритний помічник при старті відсканує і покаже всі паролі на комп'ютері, у тому числі паролі від вконтакте і однокласників. От і все премудрощі. сайт програми


програма для взламування сторінок вконтактіMulti Password Recovery | Portable vers. (eng) - ще одна утиліта (платна, але найбільш функціональна). Програма не вимагає установки і запускається прямо з флешки на будь-якому комп'ютері до якого у вас є доступ. Вона не лише показує паролі під зірочками, але і автоматичному режимі сканує систему, знаходить і розшифровує паролі із понад 80 популярних програм до числа яких входять всі популярні браузери (Firefox, Opera, Explorer) і інтернет-пейджери ( ICQ, QIP, Outlook Express, The Bat!, Google Talk, Mail.Ru Agent). Що, ясна річ, дозволяє отримувати доступ до паролів від сайтів. Отже можна її застосовувати для взлома сторінок вк (вконтакте) або ж, наприклад, пароля від мила. По замовчуванню у програмі англійській інтерфейс, якщо не влаштовує, то поміняйте мову в меню: View>>Language>>Russian і перезапустіть програму. (Увага: деяким антивірусам може не подобатися подібний софт, вони його "на всяк випадок" визначають як небажаний. Вірусів там, зрозуміло, жодних немає, і обурені комменти аля "ти чо вірус тулиш" не приймаються). сайт програмиВтім, у ряді випадків не потрібні жодні програми, паролі можна витягнути з браузерів без них. Як? Для Google Chrome введіть в рядку браузеру "chrome://settings/passwords", далі клацайте по полю з паролем і тисніть "показати". (скрін) Для FireFox паролі можна побачити якщо скористатися верхнім меню, перейдіть в Інструменти >>> Налаштування >>> Захист >>> Збережені паролі, де побачите всі збережені в браузері паролі. (скрін) З "першим варантом" наразі розібралися, але що робити якщо юзер не зберігає пароль а кожен раз набирає його вручну? Тут теж є рада, про це читаємо далі.

Програма для відстежування натиснення клавіш (клавіатурний шпигун, кейлоггер)


Punto Switcher (скачати) | сайт програми - невеличка, але дуже корисна програма від Яндекса, її головне призначення в тому, аби відстежувати натиснення клавіш і автоматично міняти розкладку клавіатури, якщо користувач помилився. Крім того в програми є функція "щоденник" (дневник) - це, фактично, клавіатурний шпигун, який перехоплює весь набраний користувачем текст і зберігає його у файлі. Цю функцію програми ми і використовуватимо в нашій нелегкій справі.

Скачуємо програму та інсталюємо без додаткових фіч, щоб потім можна було її швидко видалити. Не турбуйтеся, програма ніяк себе не видає при завантаженні комп'ютера і у користувача не виникне питань типу "що це за фігня, раніше цього не було". Отже, запускаємо Punto Switcher, відразу йдемо в налаштування, де встановлюємо галочки як на скріншотах (крім того, продублюю налаштування текстовим описом).


 • У вкладці "общие" залишаєте галочку на "запускать при старте windows", інші пункти мають бути без галочки.
 • як зламати сторінку вконтакті

 • У вкладці "горячие клавиши" потрібно, власне, призначити гарячу клавішу для запуску дневника (для дії "показать дневник"). Всі інші гарячі клавіші бажано (але не обов'язково) відключити - задати порожнє значення в полі "комбинация".

 • як зламати сторінку вконтакті

 • Переходим у вкладку "дневник" де потрібно поставити галочки "Вести дневник" і "Автоматически сохранять содержание буфера обмена", а галочку з "Не сохранять записи короче 2 слов" прибрати.

 • як зламати сторінку вконтакті

  Можете протестувати роботу "дневника", для цього просто наберіть який завгодно текст в будь-якому вікні чи програмі. Потім натисніть ту гарячу клавішу, яку ви встановили вище для запуску дневника. Відкриється вікно, в нім ви побачите весь набраний вами текст і назву програми (вікна) в якій цей текст був набраний. Таким чином, як ви зрозуміли, можна перехоплювати не тільки паролі, а взагалі будь-які текстові дані, наприклад, переписку в асьці чи в контакті, імена сайтів які відвідував користувач і т.п. Дані "дневника" зберігаються на комп'ютері в теці C:\Users\ Адміністратор\appdata\roaming\yandex, їх можна скопіювати на інший комп'ютер і там проглянути. Ось власне і все. У цьому і полягають всі підготовчі заходи, таким чином ви можете взнати пароль та логін користувача вконтакті, іншими словами, зламати сторінку вконтакті .

  P.S. Якщо ви бажаєте вдосконалити процесс відстежування паролів і отримувати дані "дневника" прямо на свій комп'ютер з комп'ютера "жертви" через інтернет, то можете запустити на комп'ютері "жертви" HFS ~ HTTP File Server. Потрібно лише додати значення C:\Users\ Адміністратор\appdata\roaming\yandex у вікно програми.
  Дізнатися більше про налаштування HFS ~ HTTP File Server можна ось так


  
  Використання сканерів паролей та кейлогерів (punto switcher) - чудовий спосіб відстежити пароль. А що робити якщо немає доступу до компа "жертви"? Тут стануть у нагоді інші способи взлому, такі як створення "фейку" та соціальна інженерія. Про все це читайте у статтях Как взломать почту mail.ru та Взлом друг вокруг — программы, методы, бесплатно (методи універсальні і підійдуть для будь яких сайтів, тому хай вас не лякають назви статей)

  •Редактировать

  Раніше Програми для тестування комп'ютера | Пізніше Онлайн редактори фотографій: редагуємо фото безкоштовно і без завантаження програм

  Коментарі (33) на публікацію “Як зламати сторінку вконтакті ?”

  1. Тарас пише:

   Дякую вам за таку корисну статтю! Сподіваюся, що в мене все вийде. Не то, щоб я не довіряв своєї коханої Оксаночці, але як говорять - довіряй, але перевіряй. А то щось вона дуже багато останнім часом сидить в цих соціальних мережах. Почали з'являтися сумніви...

  2. віка пише:

   дякую

  3. Гуцулка пише:

   Спасибі за те, що розповіли про способи злому. Тепер буду уважнішою. Сама я таким не користуюся, але моя молода людина буває, що встановлює мені на ноутбуку якісь незрозумілі програми.

  4. Тарас пише:

   Гуцулка, а вам то хіба є, що приховувати від вашого хлопця? Навіщо вам хвилюватися з того приводу, що він вам щось там встановив? Може бути він дійсно щось необхідне зробив, а ви відразу ж панікуєте.

  5. NoName пише:

   админ скажи пожалуйста! я установил все здеалал галочки поставил! а как переписку видеть??

  6. admin пише:

   Плохо "поставил" или невнимательно читал. У всех работает, все должно сохраняться в "дневнике"

  7. Анастасія пише:

   А якщо я не маю доступ до компа того, чию сторінку я хочу зламати? зламати його сторінку мені обов"язково!!!!!!!!!

  8. Андрій пише:

   Дорогий Адмін))
   В мене питання щодо програми Multi Password Recovery, її просто скачати і цей скачений файл помістити на флешку? Де потім ці відскановані і розшифровані паролі найти? У якому файлі він сохраняється? Поясни будь-ласка як вона працює. Заздалегіть дякую.

  9. admin пише:

   Програму, точніше її портативну версію, скачати і помістити на флешку, коли необхідно - запустит із флешки. Програма на старті автоматично відсканує всі паролі в системі. Через меню можна всі знайдені паролі зберегти у файл (меню>>файл>>сохранить в файл ).

   Єдиний момент - програма платна, автор за неї просить якісь гроші, тому якщо хочеться безкоштовно, то пробуй Punto Switcher .

  10. Марія пише:

   Якщо я взнаю пароль,користовасу не буде взломмана сторінка він і дальше буде взмозі сидіти,не знаючи ніщо

  11. Ілюха пише:

   Спасіба ,за ету палезную праграму )

  12. Микола пише:

   Про Punto Switcher я знав, а скажіть як працює програма Multi Password Recovery Portable vers???

  13. admin пише:

   При запуску програма шукає всі паролі і логіни які лише може знайти і розшифрувати на компі. Потім, після сканування, в лівій панельі доступні вкладки "браузери", "звонилки", "фтп-клієнти" і так далі. По кліку на будь-якому з цих пунктів виводяться всі знайдені паролі-логіні. Є лише одне "но", програма платна, і без активації паролі не показуються

  14. саша пише:

   програмка безкоштовна на зломку странице..в контакктах,поможіть

  15. Milla пише:

   Чи є програма яка не потребує доступу до компютера?
   Також сумніви є,як кажуть-доверяй ,но проверяй!
   Не хочеться ходити з рогами///

  16. admin пише:

   якби така програма існувала (тиснеш кнопочку і ламаєш комп) то всі айтішники і програмісти залишилися би без додаткового заробітку, а інет би перетворився на повний хаос

  17. Irishka пише:

   Поради може дієві!!!))))) але програми абсолютно всі з вірусняком, і дуже серйозним!!!! тож ми хочемо шоб зламати комусь , то зламаємо самим собі!!(((

  18. admin пише:

   Авторитетно заявляєш? Особливо про серойзність вірусяк? Чого так слабо фантазія працює. Нафантазуй що вірусяки крадуть гроші з кредитки, форматуют хард, фотографують тебе голим і викладають фотки в інет.
   Це не вірус, а загрузчик і він безпечний. Все що він робить, це пропонує попутно скачати яндекс браузер..Щоб його не качати, знімаєш галочку, от і все.

  19. emma пише:

   а чи будуть відображатися логіни і паролі, які вводилися до того, як встановлю програмку???чи є спосіб через віддалений взлом сторінки???

  20. emma пише:

   і яку тоді програмку краще скачувати, якщо через віддалений спосіб злому

  21. admin пише:

   2 і 3 програма показують всі паролі які вводились користвуачем і збережені в системі (браузері, асьці і тп). І неважливо "до" чи "після" вводу встановлювался програма. Перша програма покаже весь текст який вводився користувачем після установки програми (в тому числі і паролі). А віддалений злом це складний процесс - тут все не так просто, навіть дуже непросто і не існує програм які би на автоматі ламали віддалені компи.

  22. emma пише:

   Підкажіть будь ласка, як правильно встановити цю програму(поетапно)Multi Password Recovery | Portable vers. (eng) тому,що вчора встановила Punto Switcheк...ну встановити, то я їївстановила, але далі не змогла навіть у налаштування зайти і зробити те, що вимагалося тому чемно видалила її(доречі,дещо проблематично)...І ще,чи має значення сам термін давності, тому що людинка,логін і пароль якої мені потрібні, заходила з мого компа десь мінімально місяць назад чи це також немає значення....більше нідочого доступу немаю...допоможете з цим?:)

  23. emma пише:

   о, і чи має тут значення очищення історії активності і оновлення?

  24. admin пише:

   якщо просто треба подивитись всі збережені у системі паролі то простіше 3-ю программу викорисовувати. 2-а має деякі додаткові функції але вона платна і без активації паролі не покаже.

  25. Emma пише:

   допоможіть будь ласочка встановити цю 3 програму поетапно, бо мій мега мозок здатний лише скачати її(((((((((((((9

  26. admin пише:

   Там немає ніяких етапів, просто встановлюється програма, так само як будь-яка інша. При запуску вона сканує і показує всі паролі які є на компі. Якщо ви не можете встановити найпростішу програму клацаючи мишкою "next", то краще і не думати про якісь паролі, взломи і тп.

  27. admin пише:

   Я взагалі то не Ванга, щоб знати що у вас там на компі робиться і що не получається. Якщо ви не можете сформулювати проблему окрім як "нічого не получається", то я безсилий.

   Можливі проблеми вашого "нічого не получається"

   Проблема: скачку файла блокує антивірус
   Вирішення: треба відключити антивірус.

   Проблема: ви щось не то качаєте і блукаєте у трьох соснах.
   Вирішення: качайте по цьому посиланню
   http://www.magicaljellybean.com/downloads/PasswdFinderInstaller.exe Запускайте, користуйтесь

   Проблема: ви все скачали, запустили, програма вам видала дані але ви нічого в них не розумієте.
   Вирішення: лівий рядок це url\програма, правий - це логіни і паролі (див. також скріншот у описі програми)

   Проблема: ви все скачали, встановили але не знаходите потрібні дані у звіті програми (пароль\логін)
   Вирішення: Закрийте всі браузери та перезапустіть програму.
   Як варіант: програма на жаль не підтримує останні версії браузеру хром, та деякі інші програми. Так що якщо не знаходить, то.....

  28. koval roksolana пише:

   а це програми платні?

  29. admin пише:

   Multi Password Recovery платна, інші дві - безкоштовні

  30. Саша пише:

   ка я могу узнать пароль девушки с своэво компа

  31. Oleg пише:

   Вирішив спробувати на своєму компі як працюють сучасні "чудеса віртуального світу" і встановив PasswdFinderInstaller. Запрацювало! Але, на жаль, програма показала мені мої паролі лише на декількох сайтах, і тільки в Ореra. Не підкажете, може там мають бути виконані якісь додаткові налаштування? Чи може програма "не бере" Гугл Хром (а також VK, mail.ru та ін.)? Хоча, заради правди, паролі до ФБ вона дістала всі до одного...

  32. admin пише:

   Поточна версія програми підтримує Хром 1.x - 6.x версій. От повний список підтримуваних версій і браузерів.
   Web-browsers: Apple Safari, Flock, Google Chrome 1.x - 6.x, Internet Explorer 4.x - 9.x, Opera 6.x - 11.x, Mozilla Browser, Mozilla Firefox, Mozilla SeaMonkey.

   Так що або чекатии поки автор додасть підтримку білш свіжих версій Хрома або прорбувати інший софт. Я шукав щось подібне але нічого краще PasswdFinder не знайшов..Все решта або за гроші або не актуальне, а напйчастіше - фейк (тобто не працює)

  33. Oleg пише:

   Встановив на своєму компі Punto Switcher, але ж, на диво, і цій програмі не по зубах Хром, але вона залюбки відстежує Скайп і Оперу...

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти