Онлайн редактори фотографій: редагуємо фото безкоштовно і без завантаження програм

Категорії статей: графіка та анімація ; 12.12.2012

Буває таке, що потрібне щось по швидкому підтерти або навпаки додати щось на картинку, а функцій стандартного редактора недостатньо, в той же час, встановлювати більш функціональний редактор не хочеться. На допомогу прийдуть онлайн редактори зображень. У цьому огляді Ви познайомитеся з Pixlr, Pixlr - Express, SumoPaint і FotoFlexer.

Онлайн редактори фотографійОнлайн редактор фотографій pixlr Pixlr | російськомовна версія - аби почати редагувати ваше фото не доведеться нічого встановлювати, лише набрати потрібну адресу в рядку браузеру, де б ви не були на роботі, в кафе, удома - онлайн редактор завжди доступний.
Для початку роботи реєстрація на сайті не потрібна. Вимоги до ресурсів наймінімальніші, все дуже швидко завантажується і працює. Управління сильно нагадує фототошоп, все дуже просто, застосувати цікавий фільтр зможе навіть першокласник. Інтерфейс програми мультимовний і що, поза сумнівом, радує, це присутність російської мови. На даний момент сервіс абсолютно безкоштовний. Якщо, раптом відключився інтернет, з вашою картинкою ні чого не станеться, можна продовжувати редагувати, лише при збереженні вам буде потрібен зв'язок.

Функціональні можливості:
Працює з шарами, можна "коллажити" скільки заманеться. Наявність всіх стандартних інструментів (стирання, вирізування, кисть, олівець, градієнт, заливка, різкість, розмиття і так далі). Наявність швидких фільтрів. Різні ефекти, рамки, високоякісні шрифти, хороший набір фігур, не дадуть скучити. Наявність функції Select pixels. Зміна яскравості і контрастності, тону і насиченості. Наявність своїх і можливість створення нових кистей. Можливість відкриття декількох документів відразу.

У меню редагування редактора були виявлені такі прекрасні функції як "Free Transform" - вільна трансформація і "Free Distort" - вільна деформація, які дозволяють обертання, масштабування, викривлення, спотворення і перспективу вашого малюнка і все це по-швидкому.
Серед підтримуваних форматів є формат Photoshop - *.psd і справляється з ним програма не гірше GIMP.

Відмічені недоліки:
Дуже погано працює інструмент "чарівна паличка".
Деякі інструменти відмовляються працювати з декількома шарами відразу.
Можливе підвисання сервісу при відкритті файлів *.psdОнлайн редактор фотографій sumo SumoPaint - дуже схожий на вищеописаний сервіс Pixlr. В першу чергу, схожість візуальна і в можливостях програми. Цей редактор також здатний в якійсь мірі замінити оффлайн аналоги - Paint.Net або Gimp.

На основній панелі окрім основних інструментів, якими нікого не здивуєш, є також всякого роду фігури і інструменти для "розмазання" або згладжування зображень. Незвичайне розміщення кнопок відміни і повтору останніх дій, вони знаходяться в лівій панелі.
Розробники добре попрацювали над різноманітністю кистей і налаштувань для них, проте, переклад на російську цих самих налаштувань досі не зроблений. До речі, що стосується російського перекладу, тут він зроблений частково, закінчується на підпунктах в головному меню.
Як і в будь-якому іншому онлайн додатку частина клавіатурних кнопок працювати не буде, тому, наприклад, для відміни введення тексту Вам потрібно повторно натискувати на кнопку введення тексту на лівій панелі додатка. Частина дій виконуються через контекстне меню правої кнопки миші.Онлайн редактор фотографій pixlr Pixlr - Express - значно спрощена версія редактора Pixlr. Тепер набір мінімальних інструментів і ефектів в красивій і легкій оболонці.
Програма призначена для редагування наявних фотографій, створити малюнок з нуля тут не вийде. На вибір ви можете завантажити малюнок з інтернету, з комп'ютера або зробити знімок з веб-камери.
Дизайн украй спрощений, редактор вже не схожий на звичний набір блоків з кнопками і меню. Знаючи англійську мову (на жаль, русифікації немає) ви навряд чи заблукаєте в пошуку потрібного інструменту або ефекту. Розмір кнопок зробить роботу зручною на планшеті або смартфонф.
Дуже незвично реалізована система передперегляду зображення перед використанням колірного ефекту. Редактор покаже вам відразу всі варіанти, тепер Вам не потрібно застосовувати ефекти по черзі, аби побачити, що вийде. Поза сумнівом, це економить час.
Є функція накладення зображень, з установкою міри прозорості.
Коли ваша робота буде закінчена, ви можете зберегти зображення у форматі *.jpg з потрібною вам мірою стискування.Онлайн редактор фотографій fotoflexer FotoFlexer - з тієї ж серії, що і Pixlr - Express. Простий дизайн, проте, менш зручний для роботи на мобільних пристроях.
Редактор сподобається тим, хто любить робити усіляку анімацію у вигляді тексту або різного роду виблискуючих зірок и.т.д. Так само редактор дивує величезним набором креативних шрифтів, очі дійсно розбігаються. =)
Для любителів підшуткувати над друзями присутні класичні "кривлялки" обличь. Для спотворення потрібно задати область і вибрати типа спотворення: скручування, випинання, розтягання або звуження.

•Редактировать

Раніше Як зламати сторінку вконтакті ? | Пізніше Програми для запису відео з екрану монітора

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти