Програми для створення візиток: 3 найкращі редактори

Категорії статей: графіка та анімація ; 14.12.2011

Сьогодні створити візитку можна навіть в текстовому редакторі типу Microsoft Word. Проте в цьому випадку у вас вийдуть простенькі картки, на яких будуть містяться ФІП і контакти. Звичайно, такий «ескіз» не прийме в роботу жодна друкарня, але на принтері десяток екземплярів зробити реально.

Потужні графічні редактори типу CORELDRAW або Adobe Illustrator дозволять створити справжні шедеври і підготувати макет для друку на будь-якому типі устаткування. При цьому можливості подібних програм явно надлишкові для вказаних завдань. Та і ресурсів на комп'ютері вони вимагають немало. Розумний компроміс полягає том, аби використовувати програми, спеціально призначені для створення візитних карток. Вони застосовуються в копі-центрах при друці невеликих накладів по індивідуальному замовленню.Картмейстер-2 Програма для створення візиток - Картмейстер-2 - простий і легкий конструктор для створення візитки, бейджа або пропуску. Покрокова інструкція дає можливість працювати в програмі людині з мінімальною підготовкою. За наявності певних навиків дозволяє виготовити навіть професійний макет для друку карток в друкарні.BusinessCards MX Програма для створення візиток - BusinessCards MX - дозволяє працювати з основними графічними форматами (jpg, wmf, bmp і т. п.). У базі даних міститься біля 750 шаблонів, що дає можливість створювати візитки за мінімальний час. Відмітною особливістю програми можна вважати мультимовний інтерфейс, а також наявність можливості розробляти візитні картки з правостороннім зображенням (арабський, іврит).Lazalabl Програма для створення візиток - Lazalabl - програма дозволяє розробляти етикетки, наклейки, візитки і іншу подібну продукцію. У ній легко виконувати розмітку аркуша і міняти розташування об'єкту. Добре працює такий інструмент, як розбиття на шари і можливість їх редагування без взаємного впливу один на одного. При виготовленні етикеток дозволяє вводити штрих-код і привласнювати кожному екземпляру свій номер з єдиної серії. Для якісного використання програми потрібно буде витратити час на навчання, та зате ви отримаєте хороший і зручний інструмент.

•Редактировать

Раніше Програми для скачування фільмів | Пізніше Програми для створення сайтів: 7 безкоштовних редакторів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти