Безкоштовні програми для створення ігор без програмування

Категорії статей: інше ; 21.09.2011

Як створити свою ігру? Відповідь проста - користуючись можливостями спеціального софту. Взагалі, програм подібного плану існує багато. Але у першу чергу варто згадати таких претендентів на звання "кращої безкоштовної", як game maker , unity 3d та 3d rad . Але у сьогодняшньому огляді детально зупинимося на новачку. Мова піде про програму для створення ігор Construct 2.


Construct 2 (скачати ) Програма для створення ігор Construct 2 - це безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для створення 2D ігор без програмування і скриптів. Ідеально підійде як для новачків, так і для досвідчених геймдизайнерів.

Наприклад, ось тут можна подивитися/почитати невеличий урок по створенню ігор в Construct, як бачимо все достатньо просто. А ось відеоурок для програми (теж на прикладі створення гри), частина перша та частина друга

Взагалі, успіх подібних програм невипадковий, адже розробка ігор зараз популярніша, чим будь-коли, завдяки наявності і доступності таких легких у використанні програм, як Adobe Flash, і великому попиту на маленькі казуальні ігри, у які грають прямо у інтернеті, чи скачують з нього. Цей ринок ігор створив у свою чергу попит на програми для створення ігор, які практично не вимагають навиків у програмуванні.

Construct - одна з таких програм. Цей конструктор 2D ігор має відкритий вихідний код, і, отже, його можна абсолютно безкоштовно використовувати для розробки ігор для Windows. Construct заснований на системі подій і не вимагає програмування. Ігри в нім створюються шляхом розставляння ігрових об'єктів у візуальному редакторі. Редактор подій показує список дій, які повинні відбуватися при взаємодії ігрових об'єктів або виконанні певних умов в грі.

Особливості геймдизайна в програмі Construct

Construct має обширний набір інструментів, у тому числі і декілька додаткових вбудованих функцій. Ці поліпшення включають:

 • Вбудована реалістична фізична поведінка.
 • Система кісткової анімації.
 • Можливість додавання сценаріїв Python, аби розширити поведінку об'єкту.
 • Розширювана система плагінів для розробки додаткових інструментів і передвстановленої поведінки.
 • Просунуті ефекти візуалізації з апаратним прискоренням, що включають більше 50 піксельних шейдерів.
 • Проте, навіть новачок в світі геймдизайна може легко навчитися створювати складні 2D ігри в дуже стислі терміни, використовуючи основні функції редактора рівня і подій Construct.

  Спробуйте самі безкоштовно зробити гру на Construct

  Construct стабільний, зручний і дивно потужний. Незалежне співтовариство розробників ігор, як правило, завжди глузувало з програм створення ігор, що не вимагають програмування, вважаючи розробників, що користуються подібним софтом, аматорами. Такі програми, як Construct, доводять, що це не завжди правда, адже Construct здатний створювати повноцінні, складні відеоігри з приголомшливими шейдерними ефектами і імітацією фізики в режимі реального часу.

  Більш того, як вже зазначалося, Construct безкоштовний і з відкритим вихідним кодом. Це означає, що Construct пропонує новачкам відкритий доступ в світ дизайну відеоігор, з легким навчанням. У цьому сенсі, Construct є еквівалентом Blender - безкоштовної програми 3D моделювання з відкритим вихідним кодом, яка має широкий набір інструментів, що конкурує з популярним дорогим програмним забезпеченням.

  Blender є шанованим серед 3D художників. Так само і Construct завойовує все більшу популярність. Програма вже багатофункціональна і має вірних і постійно зростаючих послідовників. А відкритий вихідний код передбачає, що в майбутньому Construct лише покращуватиметься.


  А чи відомо вам як скачувати музику з вконтакте.ру ?

  •Редактировать

  Раніше Програми для скачування торентів: 3 безкоштовних торент-клієнта | Пізніше Безкоштовні антивіруси : 3 найкращі антивірусні програми

  Коментарі (5) на публікацію “Безкоштовні програми для створення ігор без програмування”

  1. Alex пише:

   Дуже корисна програма. Особливо для людей з аналітичним складом розуму, які не розуміються на складних тонкощах программування, але хочуть виявити свої здібності на цьому терені.

  2. admin пише:

   Для творчої самореалізації саме те що треба..у мене самого, якщо чесно, свербить щось замутити в ній, але часу на то вічно немає(

  3. Валера пише:

   клас я створив 4 своїх гри це прикольний редактор супер!!!!!!!!!!!!!

  4. Юра пише:

   Я зараз скачаю,попробую.Програмою лекго користуватись?Складнощів не виникає?

  5. ruberoidzz пише:

   Э ідея для створення MMORG в українськім стилі за допомогою констракт 2 з графікою не замучуватись просто аксонометрія. У грі повинно бути два режими гри перший щось на зразок lineage а другий варіація на тему дота. Хто хоче спробувати пишіть ruberoidzz@gmail.com

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти