Програма для роздачі wifi: роздаємо WIFI без роутера

Категорії статей: веб ; 26.11.2013

Знав би я рік тому про існування такої чудової програми, як Connectify, то не став би купувати WiFi-роутер, а користувався WiFi-интернетом без проблем, у вигляді налаштування роутера під Білайн-домашний Інтернет (хто пробував, той зрозуміє), за допомогою звичайного недорогого WiFi-адаптера.

Почну з передісторії. Задався я метою підключити свій iPad 3G до інтернету. Ну, звичайно, насамперед купив 3G-карточку мобільного оператора «UTEL». Це стало моїм найбільшим розчаруванням. Виявилось, що карта покриття, м'яко кажучи, не відповідала дійсності. На роботі (робота знаходиться за містом) я змирився - там ловився лише EDGE-роумінг з мобільним оператором «Київстар». Але як було моє здивування, коли в місті на відкритій місцевості (не у квартирі) продовжував ловитися EDGE-роумінг з «Київстаром»! Швидкість - черепаха, а за тарифом мені в 3G давалося 1,5 Гб, а в роумінгу - 300 Мб на місяць.

Від 3G я відмовився. Але питання залишилося відкритим. Купувати на роботу WiFi-роутер - не хотілося (хороший - в районі 50-100$), та і ставити на роботі таке устаткування мені навряд чи дозволили. І тут, випадково, в Інтернеті я знаходжу цю чудову, я б навіть сказав, геніальну програму, ім'я якої - Connectify. І саме вражаюче, що аналогів їй практично немає (я все ж знайшов парочку, але одна була дуже незрозуміла в налаштуванні, друга - просто не захотіла працювати)!

Connectify

Connectify (скачати) | сайт програми.

Завдання цієї програми дуже просте - роздати через WiFi підключений до комп'ютера дротяний (або будь-який інший) інтернет за допомогою звичайного WiFi-адаптера! Нагадаю: основне завдання WiFi-адаптера полягає, якраз, в зворотному - ловити інтернет. Проте, завдяки тому, що сучасні WiFi-адаптери підтримують зворотний режим зв'язку (наприклад, для передачі з комп'ютера документа на друк WiFi-принтеру), програма Connectify використовувала цю особливість для роздачі інтернету, в даному випадку, моєму iPad.

Купив я WiFi-адаптер (10-12$) TP-LINK 150Mbs, розміром з флешку і підключив його до комп'ютера через USB-порт. Скачав програму Connectify , поставив її, вписав назву мережі і натиснув кнопочку «Start Hotspot».

програма Connectify

Узяв свій iPad - ВУАЛЯ! Мережа готова! Планшет підхопив її, як рідну! У розділі програми Clients з'явився підключений користувач мережі.

як налаштувати connectify

Тут же виникло питання: а як захистити мережу? Все виявилося теж дуже просто. У налаштуваннях програми вибрав тип захисту і з'явилося поле під введення пароля . У Win7 пропонувалося декілька режимів захисту, а ось в WINXP було запропоновано лише WEP-протокол захисту. Таким чином, отримав захищений WiFi-інтернет!

connectify налаштування

Тепер декілька важливих моментів:

  • При підключенні iPad до запароленной мережі потрібно буде ввести її пароль, зайшовши в Налаштування - Wi-Fi. Потім, iPad його запам'ятовує і вводити пароль надалі не потрібно буде. Ще один нюанс, якщо iPad не побачить запущену мережу WiFi, потрібно зайти по цьому ж шляху і скинути налаштування.

Ось так я вирішив проблему з роздачею інтернету по WiFi без роутера з мінімумом витрат налаштувань і максимумом задоволення!

•Редактировать

Раніше Найнеобхідніші програми для ноутбука: підбірка безкоштовних утиліт | Пізніше Програми для Wi-Fi: пошук точкок доступу Wi-Fi і створення хотспотів

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти