Як зламати wifi: програми для злому Wifi

Категорії статей: веб ; 10.06.2014

У цій статті я хочу розповісти Вам про найкращі програми для злому Wifi (Вай фай). Wifi є найпопулярнішим безпровідним інтерфейсом в світі, і звісно, що тисячі користувачів-халявщиків інтернету не раз намагалися зламати чужий wifi, добувши пароль до нього. Отже , як кажуть, насущні питання. Питання номер один - чи існують взагалі програми для злому Wifi? Питання номер два - якщо існують, то які з них варті уваги? Питання номер три - де можна скачати такі програми ? Взагалі, є декілька безкоштовних програм для злому Wifi мереж. Отже почнемо наш огляд програм для злому Wifi:програма для злому Wifi WihackWihack (скачати) - програма здатна аналізувати безпровідні мережі на незахищеність, після цього стає доступна основна маса хакерських стандартних функцій:
1) Стає можливим побачити всых користувачів в мережі;
2) Можна підбирати пароль до Wi-Fi ;
3) Можливість блокувати мережевого користувача (програма може відключати вибраного користувача від інтернет, це згодиться, якщо хтось багато качає, заважаючи іншим користувачам);
4) Є режим перехоплення пакетів користувача (завдяки цьому можна побачити що робить в мережі даний користувач).
Дана програма для злому wi-fi вельми функціональна, вона здатна зламати всі протоколи шифрування, які лише існують (сюди можна віднести WEP, WPA2, WPA).Aircrack 2.4 - програма для злому Wifi Aircrack 2.4 (скачати) - відносно нова програма для злому wifi. Окрім просто установки програми, вам можливо доведеться замінити свій мережевий драйвер на спеціальний, такий, що містить один із chipset'ів, під який заточена програма, проте всі вони є в інтернеті, а визначити потрібний вам драйвер допоможе readme файл, що знаходиться в архіві програми. Встановили? Тепер переходимо безпосередньо до процедури злому.
Запустивши програму airdump (див. мал. вищий), ми вибираємо нашу мережеву карту і задаємо ім'я файлу, куди записуватимуться перехоплені мережеві пакети, чим більше і складніше ключ шифування, тим довше піде часу на його розшифровку, проте у випадку з wep, воно навряд чи перевищить 5-10 хвилин. У результаті ми отримуємо ivs файл із зашифрованими пакетами, зайнятися розшифровкою яких можна в принципі і паралельно з їх перехопленням.

Для цього в командному рядку (c:\WINDOWS\system32\cmd.exe) запустимо додаток aircrack (aircrack.exe - b 00:13:46:1C:A4:5F - n 64 - i 1 capture.ivs)
Що означають параметри?
«-b 00:13:46:1C:A4:5F» - МАС адрес точки доступу
«-n 64» - довжина використовуваного ключа шифрування
- i 1 capture.ivs індекс ключа і файл, в який записалися наші перехоплені пакети даних «capture.ivs».
Якщо довжина ключа і його індекс невідомі, можна просто вбити aircrack.exe capture.ivs. У результаті ви побачите пароль до мережі, і віднині зможете зламати будь-яку безпровідну мережу з WEP шифруванням в осяжному радіусі дії.Aircrack-ng - програма для злому Wifi Aircrack-ng (скачати) - набір інструментів для аудиту безпровідних мереж (злому wi-fi WEP і WPA-PSK ключів). За рахунок використання оптимізованих атак, злом відбувається швидше в порівнянні з іншими інструментами злому WEP і WPA ключів.

У набір програм aircrack-ng 1.1 win входить:
wesside-ng - є «магічним» автоінструментом, що дозволяє зламати WEP ключ протягом декількох хвилин. Все робиться без вашого втручання.
aircrack-ng - програма для злому WEP і WPA-PSK ключів;
airdecap-ng - інструмент розшифровки ;
aireplay-ng - генератор пакетів безпровідної мережі;
airodump-ng - використовується для перехоплення пакетів wi-fi мережі;
packetforge-ng - використовується для створення шифрованих пакетів;
wzcook - відновлює WEP ключі в Win XP;
ivstools - інструмент для об'єднання і конвертації.ivs файлів.
airtun-ng - інструмент для моніторингу безпровідної мережі і генерації трафіку;
airserv-ng - сервер безпровідної карти, дозволяє віддалене використання wlan-карти, вирішує деякі обмеження пов'язані з ОС і драйверами;
airolib-ng - інструмент для зберігання списків безпровідних мереж і ключів, дозволяє розрахувати PMKs для злому WPA/WPA2;WirelessKeyView - програма для злому Wifi WirelessKeyView (скачати) - покаже збережені на комп'ютері паролі для доступу до wi-fi роутеру. Наприклад, забули пароль для підключення до wi-fi роутеру, але є комп'ютер, який давно підключений до даного роутеру, - запустіть цю утиліту на даному комп'ютері і вона покаже збережені паролі на доступ до wi-fi.WiFi Password Revealer - програма для злому Wifi WiFi Password Revealer (скачати) - невеличка програма, за допомогою якої можна відновити всі паролі, що будь-коли вводились від безпровідних мереж WiFi. Слід розуміти, що ця програма не зламує доступ до WiFi, а тільки дозволяє показати ті паролі, які були легально введені користувачем. WiFi Password Revealer сканує все наявні підключення по безпровідній мережі і відразу ж відображує потрібну інформацію, яку можна зберегти в текстовому форматі або скопіювати в буфер обміну для подальшого використання. Для запуску програми необхідно мати права адміністратора в віндовс.
Невелика особливість: користувачам Windows XP утиліта замість пароля відображуватиме код у форматі HEX, який складається з набору шістнадцятиричних цифр. Проте і за допомогою цього коду також можна відновити забутий пароль до WiFi.

На цьому я закінчу свій невеликий список, в якому представлені кращі безкоштовні програми для злому Wifi мереж.

•Редактировать

Раніше Як встановити Windows | Пізніше Програми для обліку місячних: жіночі штучки

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти