Програми для блокування реклами в інтернеті

Категорії статей: веб ; 20.03.2014

Програми для блокування реклами в інтернеті Величезна кількість реклами в Інтернеті у вигляді спливаючих оголошень, банерів, роликів, заважає серфінгу та дратує більшість користувачів. Зважаючи на що і стало актуальним питання пошуку методів її блокування за допомогою різних плагінів та скриптів. І це завдання на сьогоднішній день багато в чому спростилося з появою механізму розширень в більшості браузерах. Власне про них ми сьогодні і говоритимемо.
Розширення у даному контексті - це програми сторонніх розробників призначені для підвищення зручності роботи в інтернеті. Ми розглядатимемо лише ті, які є безкоштовними, та користуються популярністю серед користувачів, мають власну автооновлювану базу фільтрів, а також списки чорних і білих сайтів, з можливістю налаштувати і коректувати все це уручну.Блокування реклами в Google Chrome


На сьогоднішній день найбільш популярні три розширення для цього браузеру: "AdGuard", "AdBlock" та його аналог "Adblock Plus".

Не дивлячись на назви, в цих плагінів різні розробники, відповідно, різні можливості та інтерфейс. До цих пір багато недосвідчених користувачів не особливо розуміли в чому ця різниця полягає і якому з цих плагінів варто віддати перевагу. Дехто помічав, наприклад, що Adblock при відкритті декількох вкладок одночасно, починав значно гальмувати швидкість браузеру, а також гірше себе показував в блокуванні реклами на youtube порівняно з Adblock Plus. Можливо раніше так і було, але я особисто не відмітив жодних особливих відмінностей у їх роботі. Обидва цих розширення постійно підтримуються і розвиваються. Робота кожного з них заснована на одних і тих же фільтрах. Тому на сьогоднішній день складно об'єктивно сказати який з них краще. Тут вже вирішувати лише вам.


програма для блокування реклами в інтернеті  Adguard Adguard (скачати) | сайт програми - блокує не тільки звичні банери та поп-апи, він здатний видаляти відео-рекламу у онлайн-кінотеатрах та настирливі rich-медіа, які базуються на flash і java. Крім того цей додаток блокуватиме інструментарій стеження за юзером - усіляки лічильники статистики, це дозволить запобігти роботі скриптів інтернет-аналітики.

За допомогою регулярно оновлюваних фільтрів, програмі Adguard удається запобігти проникненню в систему цілого ряду потенційно небезпечного ПО, серед яких блокувальники Windows, псевдоантивіруси шпигуни і руткіти.


програма для блокування реклами в інтернеті  AdBlock-Plus AdBlock-Plus (скачати) - це розширення вперше було успішно реалізоване для Mozilla FireFox. Потім автори зробили версію для Google Chrome, узявши за основу один з його сторонніх плагінів AdThwart, який колись виконував схожі функції, але був згодом перестав розвиватися. Його функціональність була доведена до рівня тієї, що була реалізована на базі браузеру Mozilla FireFox. Згодом, після сильної модифікації коду, його перейменували вже на Adblock Plus.

Процес установки і роботи з ним дуже простий. Пройдіть по посиланню, встановітьйого, після чого в правому верхньому кутку браузера у вас відразу ж з'явиться червона іконка. Кликнувши правою кнопкою миші по ній розкриється меню, де ви зможете коректувати уручну роботу цього плагіна і його фільтрів (пункт «налаштування»), а також відключити його або видалити.


програма для блокування реклами в інтернеті  adblock Adblock (скачати) - розширення написане іншим незалежним розробником, якого надихнув успіх Adblock Plus. Процес його інсталяції і роботи практично ідентичний попередньому. Єдине, під час установки вам доведеться відповісти відразу на питання про те, блокувати текстову рекламу в google чи ні (згодом це рішення можна змінити в розділі налаштувань), а також буде запропоновано зробити грошове пожертвування автору. З цієї миті будь-які нові вкладки відкриватимуться без реклами.

Аби налаштувати додаткові опції цього розширення і попасти в меню налаштувань, клацніть правою кнопкою миші на веб-сторінці або натисніть відповідну іконку на панелі інструментів.

Хочу додати, що зважаючи на специфічність роботи двигунця бразуера Chrome, повністю блокувати рекламу жодне з рішень досі не може. На даний момент вся робота таких плагінів зводиться до того, аби просто приховати від ваших очей настирливі рекламні блоки, які формально все одно будуть підвантажуватися разом з контентом. Власне, тому окрім візуальної зручності чекати відчутного приросту швидкості від їх роботи особливо не доводиться.Блокування реклами в Firefox


програма для блокування реклами в інтернеті  adblock-firefoks adblock for firefoks (скачати) - не дивлячись на велику кількість плагінів для даного браузеру, також безперечним лідером є розширення Adblock Plus. Проте, на відміну від версії під Google Chrome, його робота тут ефективніша.

Для установки перейдіть по посиланню і натисненням кнопки «Додати в firefox» встановіть розширення. У лівому нижньому кутку з'явиться іконка, кліком на яку ви викличте список меню, де зможете управляти роботою плагіна і надалі коректувати його налаштування:Блокування реклами в Opera


програма для блокування реклами в інтернеті  opera-adblock Opera Adblock (скачати) - не дивлячись на велику кількість розширень блокуючих рекламу в цьому браузері лише Opera Adblock вартий уваги.
Пройдіте по посиланню і виконайте установку, після чого плагін відразу ж приступить до роботи. Для того, щоб відкрити його налаштування, використовуйте поєднання клавіш "Ctrl+Shift+E". Так ви попадете у вікно управління розширеннями, де серед встановлених знайдіть цей плагін і натисніть на іконку з ключем. У списку виберіть пункт «Налаштування».

Програма для блокування реклами в інтернетіБлокування реклами в Safari


Автор AdBlock для Google Chrome адаптував своє розширення також і під Safari, внаслідок чого зараз воно займає перші позиції в рейтингу по популярності серед розширень цього браузеру.

Для його установки перейдіть на цю сторінку і клацніть синю кнопку «Download». Потім - «Відкрити» і «Встановити»:

Програма для блокування реклами в інтернеті

Програма для блокування реклами в інтернеті

Після установки, буде запропоновано включити автооновлення.

Програма для блокування реклами в інтернеті

Далі, ви опинитеся у вікні, де автор запропонує виразити йому вдячність добровільним пожертвуванням грошових засобів. Закривайте цю сторінку і з цієї миті все працюватиме.

У лівому верхньому кутку браузеру тепер можна побачити іконку, кліком на яку ви викличте список меню для налаштувань цього плагіна.

Програма для блокування реклами в інтернетіБлокування реклами в Internet Explorer


В цього браузеру все трохи по-іншому (впринципі, як завжди). Блокування реклами тут не можливе за допомогою розширень типу Adblocks. Проте починаючи з 9-ой версії в IE з'явилася нова корисна функція - «Захист від стеження» (Tracking Protection), яка допомагає блокувати різний контент, що підвантажується на сторінку з інших сайтів (скрипти, рекламу, лічильники).

Для того, щоб включити цю функцію зайдіть в меню браузеру «Сервіс» (Alt + X), далі пункт «Налаштування», виберіть «Захист від стеження» і включіть її:

Програма для блокування реклами в інтернеті

Робота фільтрів тут заснована на використанні спеціальних списків - Tracking Protection Lists. Їх вам необхідно в даному випадку додати уручну. Для цього Microsoft запустила окрему сторінку, з якою можна завантажити списки фільтрації, шо сформовані партнерами компанії. Для того, щоб це зробити, пройдіть по посиланню і клацніть напроти кожного з них «Add TPL» та «Додати список».

Програма для блокування реклами в інтернеті

Проте фільтрів, які знаходяться на цій сторінці буде поки не вистачає для повноцінної роботи, оскільки вони більше адаптовані під західні сайти, і з рекламою в Рунеті не так добре справляються. Тому необхідно завантажити ще спеціальні списки від AdBlock для Internet Explorer. Перейдіть на цю сторінку і додайте «RuAdlist+EasyList», який знаходиться напроти «RU AdList».

Програма для блокування реклами в інтернеті

Коли виконаєте вищеописані дії, всі завантажені вами списки автоматично будуть внесені і включені. З цієї миті IE буде також добре справлятися з блокуванням нав'язливої реклами, як і інші браузери за допомогою своїх розширень.

•Редактировать

Раніше Програми для створення ігор: безкоштовні ігрові двигунці для розробки 2D/3D ігор | Пізніше Програми для 3d моделювання: 5 програм для простого створення 3D

Залишити коментар

Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти