Програми для вконтакте: 5 корисних утиліт

Категорії статей: веб ; 14.12.2011

ВКонтакте.ру - найпопулярніший та найвідвідуваніший сайт на теренах колишнього СНД за версією Alexa Rank. А мережа ВКонтакте.ру, як нескладно здогадатися, найпопулярніша соціальна мережа країн СНД.
Недивно, що для такого монстра було розроблено цілу низку програм аби задовільнити усі потреби користувачів цієї мережі. Отже почнемо із найпопулярніших програм для контакту (програмам для скачування музики чи відео з вконтакте присвячений окремий огляд так само як і питанню про те, як зламати сторінку вконтакті )

Програми для вконтакте

Програми для вконтакте

 • Агент Вконтакте - за допомогою Агент Вконтакте Ви знатимете все що відбувається на сайті з Вами і з Вашими друзями! Робота програми супроводиться сигналами коли приходять нові повідомлення або написи на стіну і зробить відправку зручнішою! Також повідомить якщо хтось з друзів з'явився або покинув сайт. Вона спростить перегляд всіх фотографій і оповістить про додавання нових!

 • Media Browser - це дуже зручна і проста у використанні програма для скачування музики і різного відео з вконтакте. Але багато різних відео файлів містяться по всій світовій мережі інтернет на багатьох сайтах з яких викачати не можна як би, але не тут те було! З цією програмою Ви зможете викачати відео файл з будь-якого сайту! І це ще не весь список можливостей! Ця програма може Вам проглянути закриті фотоальбоми і приховані фотографії будь-якого користувача вконтакте!

 • Smilebar - дуже зручна програма для соціальних мереж а особливо для вконтакте. Вона допоможе Вам дуже швидко і легко без всяких труднощів викачувати як музику так і відео з вконтакте! Ще в smilebar містяться прикольні смайли які Ви зможете відправляти своїм друзям. Програма також показуватиме все оновлення на вашій сторінці - тобто записи на стіні або нові повідомлення.
  Сама прикольна фішка в тому, шо ця програмка дозволяє відправляти смс на телефони! Так само в ній міститься дуже зручний плеєр для прослухування музики. Ще в неї входить безліч різних чатів, ігор і різних фоток.

 • vkpaint - дуже зручна програма, зроблена спеціально для юзерів даної соціальної мережі. З її допомогою можна малювати просто шалені графіті. Можна робити граффіті рімейк на вже існуючу картинку, так і додавати певні елементи в своє граффіті. Дуже рекомендую, це корисна і зручна програма для граффіті в контакті.

 • Також, напевно вам буде цікаво дізнатися про те як можна зламати сторінку вконтакті ?

  •Редактировать

  Раніше Програми для веб-камери: найкращий вибір | Пізніше Програми для створення презентацій: 10 найкращих програм

  Коментарі (3) на публікацію “Програми для вконтакте: 5 корисних утиліт”

  1. Serjao пише:

   Дуже цікава программа, яка накручує лічильники. А точніше її принцип дії. Та для дійсної користі треба мати досить велику базу користувачів. А враховуючи розповсюдження її з вірусами - то ця база не буде надто великою.

  2. Intangle пише:

   Зараз інтерфейс цієї соціальної мережі дуже змінився і багато програм вже не актуальні. Наприклад більшість функцій агенту(сповіщення та звукові сигнали) контакт вже вміє виконувати сам.

  3. віта пише:

   мої друзі найкращі- таких друзів як надійка і яна ніде незнайдуш

  Залишити коментар

  Передрук матеріалів без дозволу автора заборонено. безплатно скачати програми без регістрації, безкоштовно, софт для пк ad ноутбуки, компьютеры, мониторы Контакти